SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Renklendirme

Bazı yapılarda araç ve insan trafiği çok yüksek olduğu için veya tonajlı makinelerin hareketleri sebebiyle zemin zarar görebilir. Yapının zemininin zarar görmesi işletmeye çok ciddi masraflar ve tadilattan oluşacak kesinti gibi durumları da ortaya çıkarabilir. Bu gibi durumların önüne geçmek için zemin kaplama malzemelerinin kullanılması gerekir. Bu zemin kaplama malzemelerinin en modern ve mantıklı olanı ise epoksi boyadır. Epoksi boya, adındaki boyaya aldanılmaması gereken kalın tabaka bir boyadır. Bu yapısı sayesinde dışarıdan gelecek tüm darbeleri emerek, zemini uzun yıllar korur. Zemin ve ortam şartlarına bağlı olarak değişse de epoksi boyanın ortalama kullanım ömrü 15 yıldır. Epoksi renklendirme ise gelişen teknoloji sayesinde mümkündür, zeminlerinizin boyutu ne olursa olsun dilediğiniz renk epoksi boyanın üretimi ve uygulanması artık çok kolay.

Netboya tarafından üretimi yapılan epoksi boyanın, uygulama hizmeti de yine epoksi uzman Netboya tarafından gerçekleştirilir. Her biri alanında uzman teknikerlerden oluşan ekibimiz epoksi boyanın uygulama hizmetinin yapılacağı zemini, uygulama işleminden 1 gün önce detaylı bir şekilde incelerler. Bu inceleme sonrasında zeminin boya uygulama hizmeti için uygun olup olmadığına karar verilir. Eğer zemin uygun değilse ve uygun hale getirilebilmesi mümkünse, zemin şartlarında iyileştirilmeler yapılır. Hangi epoksi boyanın kullanılacağına da yine bu zemin kontrol çalışmaları sonrasında çıkarılan rapora göre karar verilir. Epoksi boya uygulama hizmeti sadece profesyonel teknikerler ile yapılır ve modern ekipmanlar gerektirir. Sıradan bir rulo ile alanında uzman olmayan kişiler bu boyanın uygulama işlemini yapamaz. Sadece referansları olan ve bu alanda kurumsal olarak hizmet veren işletmelerden epoksi boya uygulama hizmetini edinmenizi şiddetle öneriyoruz.

Epoksi boya üzerine dökülen hiçbir madde ile etkileşime geçmediği için hastaneler, okullar ve kimyasal laboratuvarlar tarafından hijyen gerektiren bölgelerde tercih edilirler. Ayrıca su ile bile etkileşime geçmediği için zemini kusursuz bir şekilde korur. Bunun yanında üzerine dökülen her şeyi temizlemek çok kolaydır, toz ve kir tutmaz. Bu sayede zeminine epoksi boya uygulanan yapının uzun vadede temizlik masraflarında belirgin bir düşüş görülür. Şimdi Netboya ile iletişime geçerek boya uygulama hizmeti ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Tümü
Epoksi Boya
TOP