SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Renkli Epoksi

Renkli Epoksi Nedir?

Epoksi boya yapışkan özelliği olan çok kuvvetli bir boya türüdür. Normal boyaların aksine epoksi boya mukavemet gücü çok yüksek, kalın ve uzun kullanım ömrüne sahip bir boyadır. Zemin şartlarına da bağlı olmak üzere epoksi boyanın kullanım ömrü ortalama olarak 15 yıldır. Özellikle ağır sanayi bölgeleri, hastaneler, okullar, otoparklar gibi yapılarda epoksi boya tercih edilir. Bu yapıların insan ve araç trafikleri çok yoğun olduğu için tercih edilen epoksi boya, bu dış darbelere karşı zemini veya uygulandığı bölgeyi koruyarak aslında yapının da ömrünü artırmış olur. Epoksi boya gelişen teknoloji sayesinde artık dilenilen renklerde uygulanabilmektedir. Renkli epoksi hakkında daha detaylı bilgilendirilmek için ülkemizin en iyi epoksi boya üreticilerinden bir tanesi olan Netboya ile iletişime geçebilirsiniz. Netboya hem boya üreticisi hem de renkli epoksi boya uygulayıcısı olarak sizlere sektörün en uygun fiyatları ile hizmet sağlamaktadır.

Epoksi Nasıl Uygulanır?

Epoksi boya, normal boyalar gibi standart rulolar ile pratik bir şekilde uygulanamaz. Süreç zorludur ve titizlikle uygulanması gerekmektedir. Bu hizmeti sıradan boyacılar değil alanında uzman boya teknikerleri uygulamak zorundadır.

Netboya ile hizmet aldığınız takdirde, uzman teknik ekibimiz epoksi boyanın uygulanacağı bölgeye 1 gün öncesinden gelerek zeminin şartlarını inceler ve rapor çıkarır. Bu sayede zemine epoksi boyanın uygulanmasının uygun olup olmadığı, eğer uygunsa da hangi epoksi boya türünün uygulanacağı belirlenebilir. Epoksi boya kimyasal yapısı çok farklı olduğu için bazı zeminlerde uygulanamaz.

Kullanılacak renkli epoksi boyaya karar verildikten sonra da epoksi boya uygulama hizmetine geçilir. İşlemin ne kadar süreceği tamamen zeminin büyüklüğüne ve karakterine bağlıdır. Fakat Netboya, en hızlı şekilde sizlere kusursuz bir hizmet sağlamak için buradadır. Renkli epoksi boya uygulama hizmetleri ve fiyatlarımız ile alakalı daha detaylı bilgi almak için haftanın her günü ve her saati çalışan Netboya ile iletişime geçebilirsiniz. 10 yılı geçkin bir süredir bu hizmetleri müşterilerimize, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile sunuyor ve bu yolda biriktirdiğimiz binlerce başarılı referansı da en büyük kazanım olarak görüyoruz.

Tümü
Epoksi Boya
TOP