SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Boya Rulosu

Zemin kaplama boyaları arasında en çok tercih edilen epoksi boya, epoksi boya rulosu ile zeminlere uygulanmaktadır. Sadece rulosu değil tüm uygulama süreci diğer boyalardan büyük farklılıklar içerir. Epoksi boya kimyasal reçine yapısı ile mukavemet gücü çok yüksek bir boya türüdür. Yapışkan yapısı sayesinde duvar veya zemin içerisindeki boşluklara dolarak, bu boşlukların birbirlerine tutunmasını sağlar. Bu sayede epoksi boya özellikle eski yapılarda kullanıldığı zaman yapının mukavemet özelliğini de artırır. Epoksi boya uygulama hizmeti aslında titiz yürütülmesi gereken bir süreçtir, boyanın uygulanmasından önce zemin çalışmalarının kusursuz yapılması gerekir. Aksi takdirde boya çok kısa zaman sonra aşınarak yerinden kalkacaktır.

Epoksi boya, yapısı itibariyle esnek ve kalındır. Bu sayede çok uzun yıllar kullanılır ve kullanıldığı yıllar boyunca zeminin dış etkenlerden dolayı zarar görmesini engeller. Netboya olarak ülkemizin en önde gelen epoksi boya üreticilerinden bir tanesiyiz. Müşterilerimize hem birinci sınıf kalitede epoksi boya üretiyoruz hem de bu boyaların uygulanma hizmetini sunuyoruz. Siz de takdir edersiniz ki epoksi boyanın uygulamasını en iyi yapacak kurum o boyayı üreten kurumdur. Teknik ekiplerimiz belirtmiş olduğunuz adrese boyanın uygulanacağı günden önce gelerek bir zemin çalışma raporu hazırlarlar. Epoksi boya her zemine uygulanamayacağı için zemin şartlarınızın bu boya için uygun olup olmadığı kontrol edilir. Zemin uygun değilse ekiplerimiz zemini uygun hale getirmeye çalışır eğer bu da mümkün değilse epoksi boya uygulanmaz.

Gelişen teknolojiler sayesinde epoksi boyalar artık dekoratif amaçlar ile de kullanılmaktadır. Özellikle ofis ve müstakil evlerde çok tercih edilen 3 boyutlu epoksi boya tasarımları, misafirleriniz için çok etkileyici görüntüler sunacaktır. Epoksi boya üzerinde bakteri oluşumuna izin vermediği için de hijyen şartlarının önemli olduğu yapılarda sıkça kullanılmaktadır. Siz de yapınıza epoksi boya uygulama hizmetini talep ediyorsanız, şu an en doğru yerdesiniz. Daha fazla vakit kaybetmeden haftanın her günü açık olan Netboya'yı arayarak hem sektörün en uygun fiyatları ile alakalı bilgi alabilir hem de epoksi boya uygulama hizmeti ile alakalı soruları tarafımıza yöneltebilirsiniz.

Tümü
Epoksi Boya
TOP