SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoxy Boya

Epoksi Boya Nasıl Uygulanır

Sektörde epoxy boya olarak bilinen fakat Türkçe’de epoksi boya olarak yazılan bir boya çeşidini bugün Netboya olarak sizlere tanıtıyoruz. Epoksi boyalar sektöre yakın herkesin bildiği gibi özellikle üretim tesislerinde kullanılmaktadır. Gelişen teknoloji ile beraber hastaneler, laboratuarlar ve hatta evlerde dahi epoksi boya kullanımı mümkündür. Uzun ömürlü olması ve bir çok avantaja sahip olması da epoksi boyanın tercih edilme sebepleri arasındadır. Netboya olarak bu boyanın satışını ve uygulanmasını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Özellikle normal boyalara göre çok daha farklı bir süreci olduğu için işin uzmanı olmayan kişiler tarafından uygulanması istenmeyen sonuçları doğurabilmektedir. Detaylı bilgileri birazdan sizlerle paylaşacağız fakat çok daha detaylı bilgi ve süreçler için Netboya ile iletişime geçebilirsiniz.

Epoksi Nereden Bulunur

Epoxy Boya

Kimyasal reçine olan epoxy boya aslında bir yapışkandır diyebiliriz. Duvarlarda ve betonlarda bulunan yarıklara dolduğu zaman o yarıkları iki ucundan birbirine yapıştırır ve böylece yapışkan özelliği sayesinde duvarlar daha fazla deforme olmaz. Çok eski binalarda epoksi boyanın ilk tercih olmasının sebebi de budur. Sektördeki en büyük kullanım alanı ise zeminlerdir, çok geniş üretim tesislerinin zeminlerinde tek parça ve istenilen renkte hızlı bir şekilde uygulanabilir. Tabi öncesinde detaylı bir şekilde zemin çalışması yapılması gerekir. Epoksi boya uygulama işleminin büyük bölümü boya uygulama değil öncesinde yapılacak çalışmalarda gizlidir. Zira epoksi boya her ortamda tutmaz veya öncesinde uygun hale getirilmeyen ortamlarda verimsiz bir kullanıma yol açar.

Kimyasal veya herhangi bir sıvıyla hiçbir şekilde iletişime geçmeyeceği için yani sıvıları emmeyeceği için laboratuar ortamlarında kullanımı çok mantıklıdır. Bu sayede temizliği çok kolay olan zeminler aynı zamanda kimyasallar sebebiyle de aşınmamış olacaktır. Unutmadan söylemekte fayda var epoksi boya hiçbir şekilde bakteri üretimine izin vermez ve bu sayede hastane, yemekhane gibi hijyen şartlarının olduğu binalarda kullanımı da avantaj sağlayacaktır. Güçlü katman yapısı sayesinde aldığı darbelerde yıpranması çok zordur. Ağır iş makinelerinin düşmesi veya hareket ettirilmesi sonucunda normal boyalar anında aşınır ve çok kötü bir görüntü ile sizleri baş başa bırakır. Fakat epoksi boya yapısı gereği tonlarca ağırlık altında dahi yıpranmaz ve işletmenizin durumuna göre 5 ila 15 yıl arasında verimli bir kullanım ömrü sunmaktadır.

İşletmenize epoksi boya uygulatmak istiyorsanız epoksi boya fiyatlarını sitemiz üzerinden görebilir ve uygulama süreçleri hakkında detaylı bilgi almak adına iletişim bölümündeki bilgileri kullanarak bizlere günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

 

Ayrıca :

 

Firmamıza ait web sitemiz A dan Z ye güncellenmiş,teknolojinin son durumuna göre yeniden inşa edilmiştir.

Bu çalışma nedeni ile bazı sayfalarımızın URL yapısı değişmiştir.

Ayrıca sektörümüzle ilgili olarak ilginizi çekecek sayfa linklerimize aşağıda yer veirilmiştir.

 

Epoksi Boya / Dekoratif Boya / İtalyan Boya / Varak Boya / İletişim

Yorumlar   

0
pour tous vos événementiels .s que des ré.penses s.tives, des congrès ou même pour une fête,
le . magic-print. . vous propose l'impression stickers: ..magic-print../fr/..-autocollants-et-stickers de contenu publicitaires sublimés sur nombreux sup.ts.
0
Hello. And Bye.
0
vous espérez rencontrer l'.our mais vous avez plusieurs épreuves ?
retrouvez prochainement votre futur sentimental et faites toute
la lumière sur votre travail .icale au ...............


Also visit my . voyantes: ....styl-voyance..
0
Mélody c'est une experte de la voyance à distance surtout sur le marché de l'.our.
Elle vous permettra de posséder les solutions sur votre futur sentimental.

prennez contact tout de suite au ...............Feel free to visit my web. ... médiums certifiés: ....styl-voyance../
0
vous cherchez des experts .pétents en impression digitale ?
vi.z l'interface franprint. fr où des pros vous aideront et vous guideront à des prix à .tée
des gens.

My . post ballon gonflable personnalisé: ..franprint.fr/objets-publicitaires/
0
Hello. And Bye.
0
With Houzz dominating the search engine out.es of your crucial key words, it is vital that when web traffic probably to Houzz that you will certainly reveal on top of their directory. We can assist - Houzz expert New-York : houzz describe

Right Below at HouZzilla we have an assigned group of marketer that especially service Houzz monitoring and also optimization. We are all "Licensed Houzz Advertising And Marketing Professionals"- a Houzz advertising and marketing training progr. with a credentials test.

As experts in Houzz account management in addition to optimization, Customer HouZzilla routinely acquires clients leading .anic Houzz positionings consisting of in Erie, in addition to in endless .munities across the nation.
0
.. PAG.ENTI SICURI
.. SPEDIZIONE GRATUITA
.. OFFERTA . PER . SU TUTTA LA LINEA

HAI BISOGNO DI AIUTO PER TROVARE IL PRODOTTO GIUSTO? CLICCA QUI
.pra anabolizzanti Dianabol, Clenbuterolo, HGH, Anavar, Testosteron!..euroclen../


clenbuterol para .p.
steroidi anabolizzanti stargate
quiero .p. dianabol
testosterona onde .p. no brasil
.p. winstrol cont.eembolso
.p. clenbuterol en farmacia
0
Какая нужная фраза... супер, замечательная идея
0
Не всегда,иногда и раньше=)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Tümü
Epoksi Boya
TOP