SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Boya Fiyatları İzmir

Epoksi Nedir?

Kimyasal reçine yapısına sahip olan epoksi boya, zemin kaplamalar için kullanılan ve mukavemet gücü yüksek bir boya türüdür. Epoksi boyalar zemine tam manası ile yapışarak, zemin şartlarına da bağlı olmak üzere 15 yıla kadar koruma sağlayabilir. Diğer boyaların aksine epoksi boya çok kalın bir tabaka halinde uygulanır ve bu sayede boya dışarıdan gelen darbeleri emerek zemine yansıtmaz. Kullanım ömrü sonunda ise ortada hiç eskimemiş bir zemin ile karşılaşılır. Epoksi boya fiyatları izmir ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Netboya ile iletişime geçebilirsiniz.

Epoksi Boya Nasıl Uygulanır?

Epoksi boyanın uygulama aşaması profesyonel teknikerler tarafından yapılmalıdır. Adında boya kelimesi geçse de, bu boya türünün sıradan boyacılar tarafından zemin veya metal üstüne uygulanması söz konusu değildir. Epoksi boya çok hassas bir boya türü olduğu için muhakkak uygulama öncesinde zemin şartlarının kontrol edilerek rapor çıkarılması gerekir. Bu sayede epoksi boya uygulandıktan sonra daha uzun sürelerde kullanım ömrü sunacak ve yapının ömrünü de gözle görülür seviyede artıracaktır.

Epoksi Boya Nerelere Uygulanır?

Epoksi boya genel olarak tüm yapıların zeminlerine uygulanabilmektedir. Son zamanlarda yükselen boya teknolojisi ile beraber artık dekoratif amaçlar ile 3 boyutlu olarak da uygulanabilen epoksi boya özellikle ofis ve müstakil evlerde de tercih edilmeye başlamıştır.

Ağır sanayi bölgelerindeki tonajlı makinelerin hareketi sebebiyle hasar gören zeminlerin korunması amacı ile epoksi boya tercih edilmektedir. Bunun yanında üzerinde asla bakteri oluşumuna izin vermemesi sebebiyle epoksi boya hastane ve kimyasal laboratuvar gibi alanlarda da tercih edilir. Epoksi boya üzerine dökülen hiçbir sıvı veya katı madde ile etkileşime girmediği için bu zeminlerde temizlik yapmakta çok kolay olacaktır. Bu doğrultuda epoksi boya uygulanmış yapıların temizlik masrafları uzun vadede düşer. Netboya ülkemizin en önde gelen epoksi boya üreticisi olarak aynı zamanda müşterilerine sektörün en uygun fiyatları ile epoksi boya uygulama hizmeti de vermektedir. Daha detaylı bilgi almak için şimdi bizlere telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Tümü
Epoksi Boya
TOP