SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Tekne Kaplama

Epoksi boya teknolojisinin gelişmesi ile beraber artık epoksiler sadece büyük yapıların zeminlerinde değil bir çok alanda kullanılmaya başladı. Epoksi boyanın en önemli özelliği olan yalıtım gücü sayesinde bugün epoksi tekne kaplama hizmeti de verilebilmektedir. Tekneler doğal olarak sürekli su ile temas eden araçlardır ve bu temas sebebiyle yıllar içerisinde teknenin zemini veya herhangi bir bölgesi zarar görebilir. Epoksi boya ise kimyasal reçine yapısı sayesinde hiçbir sıvı veya katı madde ile etkileşime geçmez. Bu maddelere her türlü kimyasal madde dahil olduğu gibi su da dahildir.

Epoksi tekne kaplama çok avantajlıdır çünkü, suyun alt kısma geçmesini engelleyeceği için teknenin görüntüsünün kusursuz olmasını sağlar ayrıca teknenizin kullanım ömrü de ciddi manada artacaktır. Epoksi boyanın bakteri oluşumuna izin vermeyen ve çok kolay temizlenebilen yapısı da sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Netboya olarak ülkemizin en önde gelen epoksi boya üreticilerinden bir tanesiyiz. Boya üretiminden gelen tecrübemizi aynı zamanda epoksi boya uygulama hizmetlerinde de kullanıyoruz. 10 yılı geçkin bir süredir müşterilerimize sektörün en uygun fiyatları ile epoksi tekne kaplama hizmeti sunuyoruz. Teknesine estetik bir görüntü kazandırmak isteyen değerli müşterilerimizin 3 boyutlu epoksi boya kaplama ihtiyaçları içinde özel çözümler üretebiliyoruz.

Adında boya geçmesine rağmen epoksi boya herhangi bir boya elemanı tarafından uygulanamaz. Öncesinde ve sonrasında yapılacak olan test çalışmalarının önemi çok büyüktür. Zemin veya malzeme raporu çıkarılmadan uygulanacak epoksi tekne kaplama çalışmaları hüsranla sonuçlanır.

Adresiniz neresi olursa olsun Netboya ekipleri boya uygulama hizmetinden 1 gün önce teknenize gelerek, bir inceleme yapacaklardır. Sonrasında size sunulan rapor ile beraber kullanılacak boya türü ve fiyat teklifimiz de sizlere iletilecektir. Daima müşteri memnuniyetini ve devamlılığını önemseyen Netboya tarafından çok uygun bir fiyat teklifi alacağınızdan şüpheniz olmasın. Şartlar uygun olduğunda veya uygun hale getirildiğinde ise epoksi boyanın uygulanma işlemi başlar. Epoksi tekne kaplama hizmetini uygulayacak teknik ekibimiz bu alanda uzman teknisyenlerden oluşmaktadır. Şimdi bizimle iletişime geçerek sektörün en profesyonel ve en uygun fiyatlı epoksi tekne kaplama hizmetine bir adım daha yaklaşın.

Tümü
Epoksi Boya
TOP