SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoxy Reçine Fiyatları

Kimyasal reçine yapısına sahip olan epoksi boya, zeminlerde değil bugün bir çok yüzeye uygulanabilir duruma gelmiştir. Hatta bunun yanında artık bir çok müşterimiz dekoratif amaçlar ile ofis veya müstakil evlerinde 3 boyutlu epoksi boya uygulama hizmetini dahi talep etmektedir. Epoksi boya mukavemet özelliği ve uzun yıllar aynı pürüzsüzlük ile durabilmesi sayesinde giderek daha çok tercih edilen bir boya türü haline gelmiş durumda. Epoksi reçine fiyatları ise tamamen uygulanacak zeminin durumuna ve o zemine göre seçilecek epoksi boyanın kalitesine göre değişkenlik gösterebilir. Ülkemizin ilk epoksi boya üreticilerinden birisi olan Netboya olarak 10 yılı geçkin bir süredir müşterilerimize epoksi boya uygulama hizmetini de çok uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Haftanın her günü açık olan Netboya’yı telefon yolu ile arayarak epoxy reçine fiyatları ve uygulama süreci hakkında daha detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Epoksi boya mukavemet özelliği sayesinde insan ve araç trafiğinin yoğun olduğu zeminlerde daha çok tercih edilmektedir. Ağır sanayi bölgeleri, okullar, otoparklar, hastaneler ve kimyasal laboratuvarlar epoksi boyanın en çok kullanıldığı bölgeler arasındadır. Epoksi boya kalın bir boya tabakasına sahip olduğu için mukavemetlidir ve kimyasal reçine yapısı sayesinde çok esnek olan boya dışarıdan gelen bütün darbeleri emerek zeminin hasar görmesini de engeller. Epoksi boya yapısı sebebiyle sadece profesyonel ve tecrübeli teknikerler tarafından uygulanmalıdır. İşinde uzman olmayan kişiler tarafından uygulanan boyalar çok kısa bir süre sonra yerinden kalkar ve yapı sahibine çok daha büyük masraflara sebep olur. Epoksi boya her zemine uygulanamaz o sebeple uygulama öncesinde uzman bir ekibin bölgeye giderek zemin raporu çıkarması çok önemlidir.

Netboya olarak adresiniz neresi olursa olsun uzman ekibimiz ile zemin çalışma raporu çıkarıyor ve epoksi boya uygulama işlemine o şekilde geçiyoruz. Zemin uygun değilse zemini uygun hale getirmek için çalışmalar yapıyor ve buna rağmen zemin epoksi boya hizmeti için uygun hale gelemiyorsa, uygulama hizmetini vermiyoruz. Sektörün en uygun epoxy reçine fiyatları için şimdi bizi arayabilirsiniz.

Tümü
Epoksi Boya
TOP