SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Sahne Zemin Kaplama

Epoksi Boya Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Epoksi boya, normal boyaların tam aksine kalın yapıda olan ve uygulandığı zemine yapışan bir boya türüdür. Kimyasal reçine olan epoksi boyalar, aynı zamanda yüksek bir mukavemet özelliğine ve esnekliğe sahiptir. Epoksi boya, sahne zemin kaplama, metal zemin kaplama, duvar kaplama veya ahşap kaplama gibi onlarca farklı alanda kullanılabilir. Temel olarak güzel bir görüntü vermesinin yanında zemini dış darbelere karşı koruduğu için de tercih edilmektedir. Sahne zemin kaplama için kullanılan epoksi boya sayesinde sahnelerin zemini 15 yıl kadar kusursuz bir görüntü ile kullanılabilir. Sahnede kullanılabilecek ağır materyallerin darbelerini esnek yapısı ile emdiği için de zemini korumuş olacaktır.

Epoksi Boya Nasıl Uygulanır?

Sahne zemini veya herhangi bir zemin için uygulanacak epoksi boya öncesinde detaylı bir zemin çalışmasının yapılması gerekmektedir. Epoksi boya her zeminde uygulanamaz, aksi takdirde boyanın kalkması gibi maddi ve manevi zararlara yol açabilecek durumlar ortaya çıkabilir. Çok titiz bir uygulama süreci olan epoksi boyanın sıradan boyacılar tarafından uygulanması da oldukça sakıncalıdır.

Netboya Kimdir?

Netboya, Türkiye’nin en önde gelen epoksi boya üreticilerinden bir tanesidir. Netboya sadece boyayı üretmekle kalmıyor aynı zamanda sektörün en uygun fiyatlarıyla da müşterilerine sunuyoruz. Uzman teknisyenlerden oluşan profesyonel Netboya ekibi epoksi boyanın uygulanacağı sahne zeminini incelemek için belirtmiş olduğunuz adrese gelecektir. Adreste yapılan detaylı zemin çalışmaları ile zeminin epoksi boya uygulamasına uygun olup olmadığı test edilir. Eğer mümkünatı varsa zemin epoksi boyanın uygulanmasına uygun hale getirilmeye çalışılır, eğer yok ise epoksi boya uygulanmaz.

Siz de sektörün en uygun fiyatları ile en kaliteli sahne zemin kaplama hizmetini almak istiyorsanız şimdi Netboya ile iletişime geçebilirsiniz. Zemin kaplama hizmetlerindeki fiyatlar tamamen zemin şartlarına ve o şartlara göre tercih edilecek epoksi boya türüne göre değişmektedir. Sahne zemin kaplama hizmetlerinde 3 boyutlu ve dekoratif açıdan çok şık duracak epoksi emin kaplama türlerimizde bulunmaktadır. Şimdi Netboya ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tümü
Epoksi Boya
TOP