SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Reçine

Epoksi Boya Fiyatları

Büyük bir imalathaneniz veya kimyasal ürünleri üreten bir işletmeniz varsa boyalı zeminlerin çok çabuk aşındığını zaman içerisinde fark etmişsinizdir. Güçlü kimyasallar yere döküldüğü anda zemin tarafından emileceği için boya aşını hatta alt zemin dahi zarar görebilir. Özellikle eski yapılara sahip üretim tesislerinde epoksi boya kullanmak adeta bir zorunluluk haline gelmiş durumdadır. Kimyasal reçine yapısı ile epoksi boyalar zemin veya duvarlardaki çatlakları yapışkan özelliği ile doldurur ve bu çatlakların daha da büyümesini engeller. Adeta iki çatlağı birbiri ile tutarak betonun mukavemetini ciddi bir ölçüde artırır. Kullanıldığı süre boyunca binanızın ömrünü uzatacağından kesinlikle emin olabilirsiniz. Epoksi reçine boya olarak bilinen bu boya türü sadece sanayi bölgelerinde değil aynı zaman da ev ortamlarında da kullanabilir hatta son zamanlarda bu yönde de ciddi bir talep bulunmaktadır.

Epoksi Boya Nedir

Epoksi Reçine

Netboya olarak 10 yılı geçkin bir süredir profesyonel epoksi boya uygulama ve satış işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu boya normal ev boyası gibi işin uzmanı olmayan hatta normal boyacı çalışan arkadaşlarımız tarafından dahi uygulanamaz. Uygulamadan önce yapılacak zemin kontrol ve ortam tespit işlemleri işin büyük kısmını oluşturmaktadır. Epoksi boya söz konusu olunca boyayı uygulamak en son iş diyebiliriz. Profesyonel ekibimiz boyanın uygulanmasını istediğiniz ortamı 1 veya 2 gün öncesinden test ederek uygunluğunu denetler. Uygun olmayan ortamlara uygulanan epoksi boya hemen kabarır ve tüm uygulama sürecide boşa gitmiş olur. Bu boyanın tam verimli bir şekilde sonuç vermesi 2. hafta ile beraber başlayacaktır.

Kullanım ömrü 5 ila 15 yıl arasında değişen epoksi reçine boya uygulandığı süre boyunca tam performans ile çalışır. Özellikle bakteri oluşumunu kesinlikle engelleyen yapısı sayesinde hijyen şartları aranan labortauarlarda veya yemekhane ortamlarında tercih sebebi olmalıdır. Silinmesi ve temizlenmesi ise çok kolaydır. Epoksi boya kesinlikle toz tutmayacağı gibi hiçbir şekilde su veya başka bir sıvıyı da üzerinde tutamaz, emmez. Bu emmeyen özelliği sayesinde kimyasal yoğun işletmelerde kullanılabilecek en verimli boya çeşididir diyebiliriz. Yapısı gereği direk güneş altında kalan ortamlarda kullanılması da sakınca doğurabilir, bunların kararını profesyonel ekibimiz ortam testini uyguladıktan sonra verecektir.

Epoksi boya uygulamak isteyen fakat nereden başlayacağını bilmeyen değerli müşterilerimiz sitemizin iletişim bölümündeki bilgileri kullanarak günün her saati bizlere ulaşabilir gerek epoksi boya fiyatları gerekse uygulama hakkındaki detaylı bilgileri personelimizden anında öğrenebilirler.

Tümü
Epoksi Boya
TOP