SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Zemin Kaplama Ürünleri

Bugünkü yazımızda zemin kaplama ürünleri arasında en çok tercih edilenlerden olan epoksi boya üzerinde duracağız. Epoksi boya gelişen boya teknolojisi ile beraber artık zemin kaplama ürünleri arasında en çok tercih edilenlerden olmayı başardı. Zira epoksi boya mukavemet özelliği sayesinde zeminleri uzun yıllar koruyabilmekte ve bu sayede boya, bakım gibi masrafları da minimuma çekmektedir. Dışarıdan gelecek her türlü darbeyi emebilen kalın bir tabakaya sahip olduğu için de ortalama kullanım ömrü olan 15 sene sonra dahi zemininiz ilk günkü gibi pürüzsüz kalabilmektedir. Özellikle zeminin çok hor kullanıldığı sanayi bölgelerinde epoksi boya çokça tercih edilmektedir.

Epoksi boya uygulama hizmetlerinin normal boyaların uygulanması ile benzerliği yoktur. Epoksi boya çok hassas bir kimyasal olduğu için uygulanmadan önce zeminin çok iyi kontrol edilmesi gerekir. Bu zemin çalışmalarından sonra uzman ekipler hangi tür epoksi boya kullanacaklarına karar vereceklerdir. Epoksi boya bu özelliği sebebiyle sadece uzman teknisyenler tarafından uygulanabilir. Netboya olarak ülkemizin en önde gelen epoksi boya üreticilerinden bir tanesiyiz. Sadece üretici olmakla kalmıyor aynı zamanda epoksi boya uygulama hizmetlerini de sektörün en uygun fiyatları ile müşterilerimize sunuyoruz. Boyanın uygulamasından 1 gün önce alana gelen uzman teknik ekibimiz zemin incele raporu çıkarmakta ve ona göre bir uygulama planı çıkarılarak sizler ile paylaşılmaktadır. Zemin epoksi boya uygulama hizmeti için uygun değilse, uzman ekibimiz zeminin uygulamaya uygun hale getirilmesi için de çalışacaktır.

Epoksi boya mukavemet özelliğinin yanı sıra üzerinde bakteri oluşumuna izin vermiyor olması ile de tercih sebebidir. Özellikle hijyen şartlarının çok önemli olduğu yapılarda kullanılması tavsiye edilen epoksi boya, hiçbir dış madde ile etkileşime geçmemektedir. Hastane ve kimyasal laboratuvar gibi çalışma yerlerinde yerlere sık dökülen kimyasallar, epoksi zemine sahip yapılar için soru değildir. Zira epoksi boya kimyasal reçine yapısı sayesinde bu maddeler ile hiçbir şekilde etkileşime geçmez ve bu sayede çok kolay bir şekilde zemin temizliği yapılmasına da imkan verir.

Tümü
Epoksi Boya
TOP