SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Nerede Satılır

Epoksi nerede satılır konusundan önce dilerseniz bu boya türü hakkında sizlere birkaç faydalı bilgi vermeye çalışalım. Epoksi boyalar genel olarak zemin kaplama olarak kullanılan ve kimyasal reçine yapısı sayesinde de oldukça dayanıklı boya türleridir. Bu dayanıklıkları sayesinde uygulandıkları zemini tüm dış etkenlere karşı korurlar ve aynı zamanda eski yapılarda bulunan yarıklar arasına da girerek yapı ömrünü göze görülür bir şekilde artırırlar. Epoksi boya yapışkan özelliği sayesinde her daim yapıların ömürlerini uzatır zira zemin ve uygulandığı diğer bölümleri kusursuz bir şekilde korur.

Epoksi boyanın mukavemet sonrasındaki en önemli özelliği ise kimyasal yapısı sayesinde diğer hiçbir madde ile etkileşime geçmemesidir. Bu da epoksi boyanın aşınmasını engellediği için uzun yıllar kullanım avantajı sağlar. Zemin şartlarına da bağlı olarak değişebilmekle birlikte epoksi boyanın kullanım ömrü ortalama olarak 15 yıldır. Epoksi boya uygulama hizmeti öncesinde yapılacak olan zemin çalışmalarının çok büyük önemi vardır. Zira uygun olmayan bir zemine boyanın uygulanması, kısa bir süre sonra boyanın tamamen kalkmasını ve doğal olarak da sizin maddi olarak zarara uğramanıza sebep olur. Netboya, ülkemizin en önde gelen epoksi boya üreticisi olarak aynı zamanda müşterilerine sektörün en uygun fiyatları ile epoksi boya uygulama hizmetini de sunmaktadır. Epoksi boya nerede satılır sorusunun tek cevabı Netboya’dır, en uygun fiyatlarımızı ve boya uygulama süreçlerimizi daha detaylı öğrenebilmek için şimdi bizleri telefon yolu ile arayabilirsiniz.

Hijyen şartı önemli olan yapılarda epoksi boya kullanılması tavsiye edilmektedir. Zira yapısı sayesinde epoksi boyanın üzerinde bakteri oluşmaz. Kimyasal laboratuvar, hastane ve okul gibi yapıların zemin kaplamalarında epoksi boyanın sıkça tercih edilmesinin sebebi de budur. Epoksi boya uygulama hizmeti her biri alanında uzman ve profesyonel Netboya teknisyenleri tarafından yapılmaktadır. Bu hizmetin ve zemin inceleme süreçlerinin sıradan boyacılar tarafından sunulması söz konusu dahi değildir. Siz de yapılarınıza en uygun fiyatlar ile en profesyonel hizmeti uygulatmak için daha fazla vakit kaybetmeden haftanın her günü açık olan Netboya ile iletişime geçin.

Tümü
Epoksi Boya
TOP