SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Taban Kaplama Çeşitleri

Epoksi boya en verimli taban kaplama çeşitleri arasında yer alır. Zeminlerin uzun yıllar aynı görüntü ve pürüzsüzlük ile korunabilmesi için mukavemet özelliği yüksek bir kaplama malzemesi ile kaplanması gerekir. Epoksi boya da yüksek mukavemet ve şiddet emici gücü ile tabanların kaplama hizmetlerinde bir çok yapı tarafından tercih edilmektedir. Epoksi boyanın kimyasal reçine yapısı ve normal boyalara göre kalın tabakası onu bu konuda çok avantajlı bir yere koymaktadır. Epoksi boyanın uygulama hizmetleri normal boyalar ile benzerlik göstermez, kimyasal yapısı çok farklı olduğu için sadece uzmanları tarafından uygulanabilir. Netboya olarak ülkemizin en önde gelen boya üreticilerinden bir tanesiyiz, bunun yanında epoksi boya uygulama hizmetlerini de müşterilerimize sektörün en uygun fiyatları ile sunmaktayız.

Epoksi boya, uygulandığı zeminin özellikleri ve çevre şartlarına göre 5 ila 15 yıl arasında bir kullanım ömrüne sahiptir. Netboya uzmanları epoksi boya uygulanacak yeri boya uygulama hizmetinden 1 gün önce kontrol ederek, zemin inceleme raporu dökerler. Bu rapora göre epoksi boyanın uygulanıp uygulanmayacağına karar verilir. Zira epoksi boya, her zemine uygulanmaz. Zemin şartları uygun veya uygun hale getirilebilecek nitelikte olmalıdır. Siz de işletmenize epoksi taban kaplama yaptırmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden Netboya ile iletişime geçerek, fiyat ve boya uygulama süreçleri ile alakalı daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Epoksi boya üzerinde hiçbir kimyasal tepkimenin oluşmasına izin vermez. Herhangi katı veya sıvı hiçbir madde epoksi malzemesi ile etkileşime geçemez. Üzerine su dahi dökülse, suyu emmez ve üzerinde su öylece kalır. Bu da temizlik işlerinin epoksi zeminlerde çok pratik olmasını sağlamıştır, epoksi zemin kaplamaya sahip yapıların uzun vadede temizlik masraflarının düştüğü bilinmektedir.

Mukavemet özelliği sayesinde ağır sanayi tesislerinde veya otopark gibi yerlerde kullanılan epoksi boya, bugün müstakil evler dahil olmak üzere neredeyse her yapıda kullanılabilir. Çok titiz bir hazırlık ve uygulama süresi sonucunda ortaya çıkarılan bu hizmet, Netboya tarafından çok uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Kurumsal hizmetlerimizden faydalanmak için şimdi bizi arayın.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Tümü
Epoksi Boya
TOP