SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoxy Yer Kaplama

Epoxy yer kaplama ile zeminleriniz çok daha uzun yıllar kullanılabilir olacaktır. Bu noktada epoksi boyanın kalitesi ve uygulama özellikleri çok önem arz etmektedir. Bundan önce dilerseniz epoxy boyanın ne olduğunu ve neden tercih edildiğini inceleyelim.

Epoksi Nedir?

Kimyasal reçine yapısı olan ve genellikle zemin kaplamaları için kullanılan boya türüne epoksi boya denir. Bu boya türü kalın bir tabaka şeklinde uygulanır ve zemini tamamen kaplar. Yapışkan özelliği sayesinde de zemini tüm dış etkenlere karşı sanki 2. bir zeminmiş gibi korur. Betondan dahi daha güçlüdür çünkü yapısı esnek olduğu için her türlü büyük kuvveti emer. Bu mukavemeti sayesinde yıllar boyu pürüzsüz bir görüntü sunar.

Epoksi Boyanın Avantajları

Epoksi boya yukarıda belirttiğimiz gibi mukavemet özelliğine sahiptir. Bu sayede özellikle üretim tesislerinde kullanılmaktadır, bunun yanında son yıllarda otoparklarda da kullanılmaya başlanmıştır. Her gün binlerce arabanın geçtiği zeminleri dahi uzun yıllar korumaktadır.

Bunun yanında epoksi boya üzerinde bakteri oluşumuna izin vermez. Bu sayede hastaneler, kimyasal laboratuvarlar ve hijyen şartlarının önemli olduğu yapılarda kullanılmaktadır. Netboya tarafından üretilen epoksi boyalar doğru uygulandığı takdirde insan sağlığına hiçbir zarar vermediği gibi çok olumlu etkileri de vardır.

Epoksi boya son olarak sıvı ve katı hiçbir madde ile iletişime geçmez. Zemine kovalarca su dahi dökülmüş olsa 1 damlasını bile emerek zemine ulaştırmaz. Bu da zeminin her türlü dış etkene karşı çok iyi korunacağı manasına gelir. Hiçbir dış madde ile etkileşime geçmiyor olması sayesinde epoksi boyanın kullanıldığı zeminlerdeki temizlik hizmetleri çok rahat yapılmaktadır.

Epoksi Boya Uygulama

Netboya olarak epoksi boyanın hem önde gelen üreticilerindeniz hem de ürettiğimiz boyanın uygulama hizmetini veriyoruz. 10 yılı geçkin bir süredir müşterilerimize sektörün en uygun fiyatları ile epoksi uygulama hizmeti sağlıyoruz. Bu hizmet öncesinde profesyonel ekiplerimiz her nerede olursanız olun adresinize gelerek zemin kontrol çalışmaları yapacaktır. Epoksi boyanın doğru uygulanması ve uzun süreli kullanımı olması adına yapılacak olan bu zemin kontrol çalışmalarının önemi çok büyüktür. Epoxy yer kaplama hizmetleri için şimdi Netboya ile iletişime geçin.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Tümü
Epoksi Boya
TOP