SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Üç Boyutlu Epoksi Zemin

Ülkemizde en çok kullanılan zemin boyası türü olan epoksi boya, gelişen boya teknolojisi ile beraber artık üç boyutlu epoksi zemin kaplama olarak da müstakil evlerde, ofislerde, fabrikalarda veya herhangi bir yapıda uygulanabilmektedir. Ülkemizin en önde gelen epoksi boya üreticisi olan Netboya, bu noktada hem en kaliteli boyaları üretmekte hem de müşterilerine çok uygun fiyatlar ile boya uygulama hizmetini sunmaktadır. Bu noktada işletmenize üç boyutlu epoksi zemin kaplama yaptırmak için hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Epoksi boyaların 3 boyutlu uygulanmasının temel sebebi dekoratif amacının güdülmesidir. Bu sayede işletmenize veya evinize gelen ziyaretçilerinizi etkileyebilirsiniz. Epoksi boya diğer boya türlerinden çok büyük farklılıklara sahip olduğu için sıradan boyacıların veya herhangi bir kişinin uygulama işlemi yapması mümkün değildir ve aynı zamanda tehlikelidir. Bu sebeple her zaman üç boyutlu epoksi zemin kaplama hizmetini profesyonel ve kurumsal firmalardan alınız. Epoksi boya kimyasal reçine yapısı sebebiyle her zeminde uygulanamaz. Netboya tarafından adresinize gönderilecek ekip boya uygulama öncesinde geniş bir zemin kontrol raporu çıkarmaktadır. Bu rapora göre zeminin epoksi boya uygulama hizmeti için uygun olup olmadığına bakılır. Eğer zemin epoksi boyanın uygulanması için uygun değilse uygun hale getirilmeye çalışır, bu da mümkün değilse epoksi boya o zemine uygulanmamalıdır. Buna rağmen uygulanan boyalar kısa vadede zeminden ayrılarak daha büyük masraflar çıkaracaklardır.

Epoksi boyanın diğer boya türlerine göre çok büyük avantajları bulunmaktadır. Epoksi boya kalın yapısı sayesinde dış darbelere karşı mukavemetlidir ve çok uzun yıllar boyunca zemini korur. Bunun yanında mukavemet özelliği sayesinde zemin şartlarına da bağlı olmak üzere 15 yıl kadar pürüzsüz bir görüntü sağlar. Üzerinde hiçbir bakteri oluşumuna da izin vermediği için hijyen şartlarının önemli olduğu kurumlarda kullanılması tavsiye edilmektedir.

Siz de sektörün en uygun fiyatları ile kurumsal üç boyutlu epoksi zemin kaplama hizmetini almak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçiniz. Netboya olarak profesyonel ekip arkadaşlarımızı en geç 1 gün içerisinde adresinize göndererek zemin inceleme raporu çıkarmalarını sağlıyoruz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Tümü
Epoksi Boya
TOP