SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoxy Kaplama Fiyatları

Epoksi boya günümüzde en çok zemin kaplamalar için kullanılmaktadır. Epoxy kaplama fiyatları ise tamamen zemin şartlarına göre değişmektedir. Epoxy boyanın onlarca farklı çeşidi vardır ve zemin şartlarına göre farklı boya türleri de kullanılabilir. Bazı zeminlerde kalın bir tabaka halinde kullanılırken bazılarında ise daha ince bir epoksi katmanı oluşturulur. Epoksi kaplama süreci oldukça kompleks ve profesyonellik gerektiren bir süreçtir. Epoxy kaplama fiyatları ayrıca zeminin kolaylığı ve büyüklüğüne göre de çok değişkenlik gösterebilmektedir. Netboya olarak 10 yılı geçtkin bir süredir müşterilerimize sektörün en uygun fiyatları ile epkosi zemin kaplama hizmetini sunuyoruz. Bunun yanında Netboya, ülkemizin en önde gelen epoksi boya üreticilerinden birisi olarak ürünlerini hem ülkemiz hem de dünyanın bir çok ülkesine satmaktadır.

Daima kaliteyi ve müşteri memnuniyetini prensip haline getirmiş olan Netboya siz değerli müşterilerine de en uygun epoxy kaplama fiyatları ile hizmet sağlayacaktır. Epoksi boyanın en önemli özelliği kapladığı zemini çok uzun yıllar koruyabilmesidir. Dış etkenlerden gelen darbeleri kalın tabakası sayesinde emerek yok eden epoksi boya böylece zeminin zarar görmesini engeller. Bu sayede özellikle tonajlı makinelerin çok hareket ederek zemine zarar verdiği üretim tesislerinde kullanılması tavsiye edilir. Normal boyalar en küçük darbede aşınıp çok kötü bir görüntü ortaya koyarken epoksi zemin kaplama boyası hem kusursuz görünür hem de zemini çok iyi bir şekilde korur, zemin hiçbir şekilde zarar görmez.

Epoksi boyanın üzerinde bakteri oluşumuna izin vermiyor olması da onu çok kullanılan bir boya türü haline getirmiştir. Öyle ki bugün hastaneler hem temizlik masraflarını düşürdüğü hem de üzerinde bakteri oluşumuna izin vermediği için zemin kaplamalarında epoksi boyayı tercih etmektedirler. Kimyasal etkileşime tamamen kapalı olduğu için de temizliği çok kolaydır. Bunun yanında epoksi boya kaymaz, kaymanın kritik sorunlar getirebileceği yapılarda kullanılması bu açıdan çok önemlidir. Bu bir çok avantajı olan epoksi boyayı şimdi uygulatmak adına hemen Netboyayı arayabilirsiniz. Sektörün en uygun epoxy kaplama fiyatlarını alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Tümü
Epoksi Boya
TOP