SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

3d Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi boya kimyasal reçine yapısı ve mukavemet özellikleri sayesinde bugün bir çok tesisin ve yapının zemin kaplamasında kullanılmaktadır. Boyanın kuvvetli ve uzun ömürlü olması sayesinde dış darbelere ve kimyasal döküntülere karşı zemini korumaktadır. İyi uygulanmış bir epoksi boya hizmeti zemin şartlarına da bağlı olmak üzere yaklaşık 15 yıl kullanılabilmektedir. Gelişen boya teknolojisi ile artık zemin kaplamalarda dekoratif çizgiler yakalamak mümkün. Uygun 3d epoksi zemin kaplama fiyatları ile siz de müstakil evinizi veya ofislerinizi ziyaretçilerinizin hayran kalacağı zemin kaplamalar ile donatabilirsiniz.

Netboya olarak hem epoksi boyanın bizzat üretimini yapıyor hem de sektörün en uygun fiyatları ile müşterilerimize boya uygulama hizmetlerini sunuyoruz. Bu noktada ülkemizin ve dünyanın en iyi epoksi boya markaları ile de uygulama yapmaktayız, bu tamamen siz değerli müşterilerimizin isteğine bağlı. Epoksi boya uygulamadan önce çok ciddi bir zemin çalışmasının yapılması gerekecektir. Bu noktada sıradan boyacıların 3d epoksi zemin kaplama hizmetini veremeyeceğini bilmenizi isterim. 3 boyutlu bir tasarım belirlendikten sonra profesyonel teknik ekip arkadaşlarımız boyanın uygulanacağı zemini kontrol etmek için 1 gün önceden adresinize gelirler. Zemin şartları uygun değilse uygun hale getirilmeye çalışılır, eğer bu da mümkün değilse epoksi boya uygulanamaz demektir. Kimyasal yapısı sebebiyle epoksi boyanın her bölgeye uygulanması söz konusu değildir.

Normal boyalara göre çok daha kalın olan epoksi boya bu sayede çok güçlüdür ve uzun yıllar her türlü dış etkene karşı mukavemet gösterir. Ayrıca hiçbir sıvı veya katı maddeyi emmez, yani hiçbir dış madde ile etkileşime geçmez. Bu özelliği de aynı şekilde uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Epoksi boyanın dış hiçbir madde ile etkileşime geçmemesi sayesinde yüzey temizliği de çok kolay olur ve uzun vadede temizlik masraflarını düşürür. Epoksi boyanın üzerinde bakteri oluşumuna izin vermiyor oluşu özellikle hijyen şartlarının çok önemli olduğu hastane, okul veya laboratuvar gibi alanlarda da kullanılmasına önemli bir sebeptir. Siz de sektörün en uygun 3d epoksi zemin kaplama fiyatları ile hizmet almak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden Netboya ile iletişime geçiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Tümü
Epoksi Boya
TOP