SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Kaymaz Zemin Kaplama

Kimyasal reçine yapısına sahip olan epoksi boya aynı zamanda kaymaz zemin kaplama olması gereken yapılarda da kullanılmaktadır. Özellikle hastane veya kimyasal laboratuvarlar da bir kişinin kayması çok kötü sonuçlar doğurabilir. Bu gibi sağlık kuruluşlarında veya üretim tesislerinde tercih edilen epoksi boyanın kaymaz özelliği bulunmaktadır. Bu kaymazlık profesyonel uygulayıcılar tarafından epoksi boya uygulama hizmeti esnasında verilmektedir. Epoksi boya yapışkan ve kimyasal reçine yapısı ile zemini çok uzun yıllar korur ve zemin şartlarına da bağlı olmak üzere 15 yıl boyunca hep aynı kalitede görünür. Üzerine dökülen hiçbir sıvı ile etkileşime geçmediği için boya zarar görmez ve temizliği de çok pratik olur.

Mukavemet özelliği çok yüksek olan epoksi boya, bu yönü ile üretim tesislerinde ve sanayi platformlarında tercih edilmektedir. Epoksi boyanın mukavemet gücü üzerine çok yüksek ağırlıklar geldiğinde dahi zemini korur. Gelen gücü emecek kadar kalın bir tabaka da olduğu için de bu darbe sonucunda boyanın da görüntüsünde bir değişme olmaz. Epoksi boya sıradan boyalardan çok farklı bir kimyasal yapıya sahip olduğu için uygulama işlemini de sıradan boyacılar yapamaz. Bu işin uzmanı olan kişiler öncelikle zemin kontrol raporu çıkarmalı ve arından boya uygulama hizmeti verilmelidir.

Netboya olarak 10 yılı geçkin bir süredir epoksi boyaların hem üretimini hem satışını hem de uygulama hizmetini müşterilerimize sektörün en uygun fiyatları ile sunuyoruz. Boyanın bizzat üreticisi olduğumuz için boyanın uygulaması konusunda da sektörün en önde gelen firmalarından biriyiz. Profesyonel teknik ekiplerimiz telefonunuz ile beraber kaymaz zemin kaplama yapılacak bölgede olurlar ve detaylı bir zemin raporu çıkarılır. Zemin, epoksi boya uygulanmasına müsait değilse zemin buna uygun hale getirilmeye çalışılır fakat hiç uygun olma ihtimali de yoksa epoksi boya uygulanmaz zira uygulanması sakıncalıdır. Epoksi boya kimyasal yapısı sebebiyle her alanda uygulanamaz, bilinçsiz yapılan uygulamalar ise insan sağlığı açısından zararlı olabilecek sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle daima Netboya gibi kurumsal firmalar ile çalışarak kaymaz zemin kaplama hizmetini almaya gayret gösteriniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Tümü
Epoksi Boya
TOP