SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

3d Banyo Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi boya teknolojisinin gelişmesi ile beraber artık boya üreticileri daha dekoratif boya tasarımları üzerinde durmaya başladılar. Başlarda sadece üretim tesislerinin zeminlerini koruma amaçlı kullanılan epoksi boya, bugün özel cihazlar sayesinde 3d olarak da üretilmektedir. Bu 3 boyutlu tasarımlar müstakil evlerin veya iş hanlarının bir çok alanlarında kullanılabilmekte. Ofisinize gelen ziyaretçileri veya evinize gelen misafirleri etkilemek adına 3 boyutlu zemin kaplamaları yapabilirsiniz. 3d banyo zemin kaplama fiyatları ve 3 boyutlu epoksi boyanın uygulanması hakkındaki detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Epoksi boya kimyasal reçine yapısına sahip olan bir yapışkan boya türüdür. Uzun ömürlü olması ve dış darbelere karşı çok dayanıklı olması sayesinde zemin kaplama boyası olarak da bilinmektedir. Bir yapının en çok darbe alan veya yük taşıyan bölümü zemindir. Zemin üzerinden günde binlerce insan veya onlarca tonajlı makine geçebilir. Düz boyalar bu tahribata dayanamazlar fakat epoksi boya bunlardan hiç etkilenmez zira tüm darbeleri emerek hem kendini hem de zemini uzun süre korur. İyi uygulaması yapılmış bir epoksi boyanın kullanım ömrü zemin şartlarına da bağlı olmak üzere ortalama olarak 15 yıldır.

Epoksi 3d banyo zemin kaplama hizmetleri çok fazla tasarım çeşidi ile sunulmaktadır. Burada tasarım fikri tamamen müşteriden de gelebilir. Netboya olarak bugüne kadar onlarca başarılı banyo zemin kaplama hizmetini 3 boyutlu olarak müşterilerimize sunduk. 3 boyutlu banyo zemin kaplama hizmeti oldukça titiz yürütülmesi gereken süreçler zincirinden ibarettir. Netboya olarak öncelikle zemin kaplama yapılacak bölgenin denetleme raporunu çıkarırır. Profesyonel ekiplerimiz zemini inceleyerek bu zeminin epoksi boya kullanımına uygun olup olmadığının raporunu çıkarırlar. Ancak bu rapor sonucunda zeminin uygun olduğuna veya uygun hale getirilebileceğine karar verilirse uygulama hizmeti başlar. Epoksi boyanın normal boyalar ile hiçbir alakası olmadığı için uygulama işlemini de profesyonellerin yapması gerekecektir. Sadece boya uygulama hizmetini değil bizzat uyguladığı epoksi boyaları da üreten Netboya ülkemizde bu alanda tektik. Netboya olarak hem en kaliteli boyaları üretiyor hem de sektörün en uygun fiyatlarıyla müşterilerimize hizmet sağlıyoruz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Tümü
Epoksi Boya
TOP