SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Yer Döşemesi

Zemin kaplama boyası denince akla ilk epoksi boyanın gelmesinin çok fazla sayıda sebebi bulunmaktadır. Yer döşemesi olarak kullanıldığı zaman hem dışarıya harika bir görüntü sunar hem de zemini tüm dış etkenlere karşı çok uzun yıllar koruyabilir. Epoksi yer döşemesi normal boya ve zemin kaplama malzemelerine göre daha kalındır. Bu kalınlık ise tamamen zemin şartlarına göre belirlenmekte ve en verimli kalınlık hatta epoksi boya türü de profesyoneller tarafından seçilerek uygulanmaktadır. Netboya olarak 10 yılı geçkin bir süredir epoksi yer döşemesi hizmetini müşterilerimize sektörün en uygun fiyatları ile gerçekleştiriyoruz. Sadece uygulama ve epoksi boya satış hizmeti değil aynı zamanda bu boyaları bizzat üreten bir firma olarak da ülkemize bu alanda katkı sağlıyoruz.

Epoksi boya tür itibariyle kimyasal reçine bir boyadır ve çok güçlü bir yapışkandır. Öyle güçlüdürki zemin içerisindeki yarıklara dolduğu zaman o yarık artık komple bir zemin gibi hizmet verir. Yarıkların daha fazla genişlemesini de yapışkan yapısı sayesinde engellediği için yapının ömrünü artırmasıyla da bilinir. Bu sebepten dolayı özellikle eski yapılarda epoksi yer döşemesi hizmetini uygulamak çok büyük bir avantajdır. Epoksi boya türü itibariyle üzerinde hiçbir sıvı veya katının birikmesini engeller, bu maddeler ile temasa geçmez, emmez veya yapışmaz. Bu sayede de epoksi yer döşemesi bulunan zeminlerde temizlik hizmetleri çok rahat bir şekilde uygulanır ve uzun vadede temizlik masrafları da gözle görülür ölçüde düşmektedir.

Epoksi yer döşemesi üzerinde bakteri oluşması imkansızdır ve sadece bu sebepten dolayı hastane, okul, yemek hane, laboratuvar gibi hijyen şartlarının çok hayati öneme sahip olduğu yapılarda kullanılmaktadır. Epoksi boya kimyasal yapısı itibariyle normal boyalardan çok farklı bir boya türüdür. Bu sebepten dolayı herhangi bir boyacı veya işinde uzman olmayan kişiler tarafından yapılması mümkün değildir, yapıldığı takdirde hem boya boşa gider hem de sağlık açısından sorunlar ortaya çıkarabilir. Epoksi yer döşemesi hizmetini almak istiyorsanız Netboya ile iletişime geçerek sektörün en kurumsal hizmetini yine sektörün en uygun fiyatları ile alabilirsiniz. Netboya’nın profesyonel ekipleri, epoksi yer döşemesi uygulaması öncesinde ilgili bölgeye giderek zemin kontrol çalışmaları yapacaktır. Bu zemin kontrol çalışmalarının yapılması doğru ve uzun vadeli kullanılacak epoksi yer döşemesinin uygulanması adına çok önemlidir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Tümü
Epoksi Boya
TOP