SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Duvar Boyası Fiyatları

Aslen zemin kaplama boyası olarak kullanılan epoksi boyalar aynı zamanda duvar, metal ve bir çok bölge üzerinde de kullanılabilme özelliğine sahiptir. Kalın tabaka yapısı sayesinde duvarlarınızı uzun süre dış etkilere karşı korur. Özellikle eski yapıların yıpranan duvarları üzerinde normal boyalar güzel durmayacaktır, bazı durumlarda bu duvarların onarımı da mümkün değildir. Bu noktada devreye giren epoksi boya kimyasal reçine yapısı sayesinde bu duvarlardaki tüm yarıkların içerisine dolar. Yapışkan bir madde olduğu için de duvarın yarıklarını birbirine tutturarak mukavemetini artırır. Eski yapıların sadece görüntüsünü düzeltmekle kalmaz aynı zamanda yapı ömrünü artırmakta da çok kritik bir rol oynar. Epoksi duvar boyası fiyatları ve uygulama detayları için şimdi Türkiye’nin en iyi epoksi boya üreticisi olan Netboya ile iletişime geçiniz.

Epoksi boyanın kullanımının son yıllarda bu kadar yaygınlaşmasının sebebi bir çok avantajının olmasıdır. Epoksi boya yukarıda bahsettiğimiz gibi mukavemet özelliği çok yüksek bir boyadır ve uygulandığı zemini tüm dış etkenlere karşı adeta kusursuz bir şekilde korur. Bunun yanında epoksi duvar boyası hiçbir kimyasal veya normal madde ile etkileşime girmediği için temizliği çok rahat olmaktadır. Epoksi boya su ile bile etkileşime girmez yani suyu emmez, üzerine dökülen su akar gider ve duvar üzerinde rütubet yapmasını da engeller. Epoksi boya, sağlık kuruluşlarının duvar boyalarında da çok tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise epoksi duvar boyasının üzerinde bakteri oluşmamasıdır. Kimyasal reçine yapısı sayesinde üzerinde bakteri oluşmadığından hijyen şartı aranan yapılarda kullanımı özellikle tavsiye edilmektedir.

Epoksi duvar boyası uygulama hizmeti sıradan boyacılar tarafından yapılamaz, her ne kadar adında boya geçse de epoksi boya çok farklı bir kimyasal maddedir. Bu nedenle epoksi boya uygulama hizmeti sadece profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Epoksi duvar boyası fiyatları ve Netboyanın profesyonel ekipleri tarafından gerçekleştirilecek duvar boyası uygulama işlemlerinin detaylarını öğrenmek için hiç vakit kaybetmeden bizlere ulaşın. Netboya olarak haftanın her günü ve her saati sizlere hizmet etmek için hazır beklemekteyiz, sektörün en uygun fiyatları ile kurumsal hizmet almak için şimd bizi arayın.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Tümü
Epoksi Boya
TOP