SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Macun Kullanımı

Epoksi Nedir?

Epoksi boya çok güçlü darbe emici özelliği olan ve buna rağmen çok şık bir görüntü ile zeminleri kapladığı için günümüzde bir çok tesis tarafından tercih edilen bir boya türüdür. Normal boyaların aksine daha kalın olan bu boyanın darbe emici özelliği, ağır sanayi işletmelerinin zemini için büyük bir imkan tanımaktadır. Normal boyalar çok çabuk aşınır ve zemini hiçbir şekilde koruyamazlar zira normal boyaların tek amaçları güzel bir görünüm sağlamaktadır. Muşamba, mermer zeminlerde başlangıçta çok güzel görünseler de kısa süre sonra aşınır, delinir ve hatta kırılırlar. Bu da zeminde zamanla çok kötü bir görüntü ortaya çıkarır.

Netboya gibi boya üreticileri bu gibi sorunların önüne geçmek adına epoksi macun ve epoksi boya türünü üretmişlerdir. Epoksi boya zemin şartlarına göre 1 ila 3 cm kalınlığında olabilir. Bu da üzerine gelen yükü emmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca bu mukavemetine rağmen çok şık bir görüntüye sahip olan epoksi boyaların kullanım ömrü 15 yıla kadar çıkabilmektedir.

Epoksi Macun Kullanım Alanları

Epoksi macunlar korunması gereken zemin, makine, metal veya ahşap olan her türlü alanda kullanılabilir. Macunun uygulanması da profesyonellik gerektirdiği için herhangi bir kişinin uygulaması tehlikelidir. Bu noktada Netboya olarak müşterilerimize sektörün en uygun fiyatları ile uygulama hizmetleri de sunuyoruz. Netboya epoksi boya ve epoksi macunları bizzat kendisi ürettiği için en iyi şekilde nasıl uygulanır onu da yine en iyi şekilde bilmektedir. Netboya olarak ülkemizin en iyi epoksi boyalarını üreterek hem yerli müşterilerimize hizmet sağlıyor hem de yurt dışına bu ürünleri satarak ülkemiz ekonomisine değer katıyoruz.

Epoksi macun satın almak veya uygulatmak isteyen değerli müşterilerimiz bizlere haftanın her günü ve her saati telefon yolu ile ulaşabilirler. Yine iletişim bölümündeki adrese dilediğiniz zaman gelebilir, satış ofisimizi ve fabrikamızı özgürce gezebilirsiniz. Modern üretim tesisleri ile epoksi boya alanında ülkenin gururu olan Netboya, her geçen gün kendisini geliştirmekte ve dünya boya teknolojisinin öncü bir markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Tümü
Epoksi Boya
TOP