SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Fiyatları

Epoksi Boya Nedir

Epoksi boyanın sanayi ve ev tipi alanlarında sayısız kullanım alanları vardır. Oldukça yüksek dayanımlı zemin ve duvar boyası olarak su altı imalatlarında, hastanelerde, kimyasal yoğunluğu yüksek laboratuarlarda, özellikle dış darbelere maruz kalan zemin ve duvar kaplamalarında kullanılır. Bu tür o kadar dayanıklıdır ki köprü taşıyıcı plakalar, makine ayakları, bağlama civataları, tren ray hatları gibi ciddi darbe alan bölgelerde de kullanımı mevcuttur. Siz de işletmenizin böyle bir zemin veya duvar kaplamasına ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız en kısa zamanda epoksi boya fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz. Netboya olarak sizlere sektörün en uygun fiyatlarını ve 10 yılı geçmiş tecrübemiz ile profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz.

Epoksi Boya Ücretleri

Epoksi Fiyatları

Epoksi boya fiyatlarını sitemiz üzerinden veya günün her saatinde şubemizi telefon yolu ile arayarak personelimizden anında öğrenebilirsiniz. Bu boya türünün uygulanması profesyonellik gerektireceği için normal boya uygulama bilgileri ile epoksi boya işleminin gerçekleştirilmesi hüsran ile sonuçlanması muhtemeldir. Özellikle boya işleminden ziyade ortamın bu boyaya uygun hale getirilmesi eğer getirilemiyorsa da kesinlikle boya işleminin yapılmaması gerekir. Özel tektik ve uygulama hizmetlerimiz için netboya ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. 10 yıllık sektör hayatında her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız işletmenize de en uygun fiyatları sağlayacaktır. Son zamanlarda boya teknolojisinin gelişmesi ile beraber epoksi boya sadece sanayi alanlarında değil evlerde de tercih edilmeye başlanmıştır.

Epoksi boya fiyatları solventli ve solventis olmak üzere bir çok çeşidi bulunmaktadır. Genel olarak fiyatları 200 ile 600 lira olaran değişen bu boyaları detaylı bir şekilde netboya üzerinden inceleyebilirsiniz. Epoksi boyanın en önemli özelliği temizliğinin çok kolay olması, darbe aldığı zaman aşınmaması ve bakteri tutmamasıdır. Hatta çatlak zemin ve duvarlarınıza uygulandığı zaman yapışkan yapısı sayesinde tamirat görevi görür ve yapının kullanım ömrünü mukavemet sağladığı için ciddi ölçü de artırdığı görülmüştür. İstenilen renkte uygulanabilecek olan epoksi boya aynı zamanda çok geniş zeminler içinde oldukça uygun bir boya türüdür. Kimyasal reçine olarak bilinen epoksi boya hiçbir şekilde su veya diğer kimyasalları geçirmeyeceği için kimyasal üretim yapan veya bu ürünleri yan mamul olarak kullanal işletmelerinde birinci tercihi olmalıdır.

İşletmenize, evinize veya dilediğiniz ortama epoksi boya uygulatmak istiyorsanız size epoksi boya fiyatları ve uygulama detaylarını öğrenebilmek adına hiç vakit kaybetmeden sizler netboya şubemize bekliyoruz. Öncesinde telefon ile arayarakta personelimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP