SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Zemin Kaplama

Zemin Kaplama Fiyatları

Özellikle fabrikalar gibi üretim alanlarında ve sanayi bölgelerinde ev tipi boyalar kullanılamaz. Bunun sebebi ise zemine alınacak herhangi darbe veya bir şekilde bir kimyasal dökülmesi sonucunda zemin boyası çok rahat bir şekilde aşınır ve çirkin bir görüntü oluşturulur. Bu gibi iş alanlarında epoksi boya gibi dayanıklı boyalar kullanılmalıdır. Epoksi boya kullanılarak gerçekleştirilecek olan zemin kaplama hizmeti profesyonel kişiler tarafından doğru şartlar altında gerçekleştirilmelidir. Bunun sonucu olarak alınan hizmet sonrası tesisinizin bulunduğu şartları da göz önüne alındırarak 5 ile 15 yıl arasında zemin kaplamasından üstün bir performans alacağınızı söyleyebilirim. Siz de iş yeriniz veya eviniz için epoksi boya ile zemin kaplama hizmeti almak istiyorsanız doğru yere geldiğinizi söyleyebilirim, netboya olarak bugün bu konu da sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Zemin Kaplama Nasıl Yapılır

Zemin Kaplama

Zemin kaplama için kullanılacak olan epoksi boya fiyatlarını web sitemiz üzerinde ki fiyatlar bölümünden görebilirsiniz. Sektörün en uygun fiyatlarını sunan netboya aynı zamanda bu işlemlerin hizmetlerini de sağlamaktadır. Epoksi boyanın kullanımı normal boyalar gibi olmadığı için profesyonel bir ekip tarafından boya öncesi ölçümlerin yapılması ve yine aynı şekilde zemin kaplamanın gerçekleştirilmesi hayati önem taşır. Örnek vermek gerekirse boyanın uygulandığı ortam nemli veya belli bir oranın üzerinde nem üretiyorsa boya işlemi boşuna gerçekleştirilmiş olur. Profesyonel ekibimizden destek veya ön bilgi alabilmek adına iletişim bölümünden bizlere ulaşarak personelimizden detaylı bilgileri anında öğrenebilirsiniz.

Epoksi boyanın zemin kaplama için tercih edilmesinin başlıca sebepleri toz, kir ve leke tutmaz, tozutmaz, su geçirmez olmasıdır. Epoksi boya aynı zamanda kimyasal etkilere çok dayanıklıdır ve bu sayede bu alanda üretim yapan tesislerin de özellikle ilk tercihleri arasında yer alır. Ağır makinelerin veya araçların devamlı hareket halinde olduğu bölümler de meydana gelecek olan sürtünme ve aşınmaya da dayanıklıdır. Zemin kaplamasında tercih edilmesindeki en önemli sebeplerden birisi de Epoksi boyanın temizliği kolaydır, hijyeniktir. Yapışma özelliği olduğu için dış darbelere karşı mukavemet gösterir ve kesinlikle aşınmaz aynı zamanda bu boya türü bakteri oluşumunu %100 olarak engeller. Özellikle binanızın çatlak beton kısımlarında yapışkan özelliği sayesinde tamirat işlemlerinde kullanılabilir.

Epoksi boya hizmetleri ve zemin kaplama hakkında bilgi almak adına sektörün öncü firması netboya’yı hiç vakit kaybetmeden arayarak iletişime geçiniz. Şubemiz haftanın hergünü açık olup sizleri misafir etmek için de hazır beklemektedir.

Tümü
Epoksi Boya
TOP