SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Solventsiz Epoksi Boya Fiyatı

Solventsiz Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplama, son derece dayanıklı bir zemin kaplama türüdür. Kimyasal reçine yapısı sayesinde uygulandığı ortamı yüksek seviyeli bir korumaya alır. Epoksi boya, daha çok üretim tesislerinde kullanılan bir boya türü olsa da son zamanlarda dekoratif amaçla ev ortamlarında ve hatta müze gibi dekor ve tasarımın oldukça önemli olduğu ortamlarda kullanılmaktadır. Solventsiz epoksi boya, her türlü ortama son derece uyumlu olmasıyla bilinmekle beraber metal veya beton zemine dahil kolaylıkla uygulanabilmektedir. Özel bir boya türü olan solventsiz epoksi boya, normal kişiler tarafından yapılamayacak kadar kompleks bir yapıya sahip olduğu için uygulama işleminin profesyonel bir ekip tarafından yapılması şarttır. Netboya, bünyesinde bulunan profesyonel uygulama ekibi ile 10 yılı aşkın bir süredir sizlere solventsiz epoksi boya uygulama hizmetlerini sunmaktadır. Piyasanın en uygun fiyatlı solventsiz epoksi boya fırsatları için Netboya 1 numaralı tercihtir. Solventsiz epoksi boya fiyatı hakkında bilgi almak isteyen değerli müşterilerimizi en kısa sürede Netboya şubemize beklemekteyiz.

Solventsiz Epoksi Zemin Boyası

Solventsiz Epoksi Boya Fiyatı

Normal boyalar belirli bir korumaya sahip olmadıkları için kolaylıkla aşınırlar ve zemini de koruyamaz hale gelirler. Oysa epoksi boya, kimyasal reçine yapısı ve kalın olması sayesinde üzerine gelen her türlü darbeyi emerek zemini %100’e kadar korumaktadır. Bu özelliği üretim tesisleri ve fabrikalarda yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu tür ortamlarda bulunan ağır tonajlı makineler zemine büyük bir basınç uyguladıkları için normal boyalı zeminleri kullanılamaz hale getirebilirler. Epoksi boya bu durumda devreye girerek hem zemini korur hem de o güzel görüntüsünü hiçbir zaman kaybetmez. 3 boyutlu zemin kaplama olarak da kullanılabilen epoksi boya, estetik açıdan oldukça güzel gözüktüğü için müşterilerimizin yoğun ilgisine maruz kalmaktadır. Tek seferde ve dersiz olarak uygulatabildiğiniz epoksi boyayı her tasarım ile uygulatmanız mümkündür.

Epoksi boyanın sıvıları emmeyen sıkı yapısı sayesinde üzerine dökülen sıvıları emmeyerek zeminin bu sıvılar tarafından zarar görmesine izin vermez. Bu özelliğinin en çok işe yaradığı ortamlar ise restoranlar, yemekhaneler, laboratuvarlar ve spor salonlarıdır. Çünkü bu tür ortamlarda yerler kolaylıkla pislenmekte ve sürekli bir temizlik ihtiyacı duyulmaktadır. Epoksi boya üzerine dökülen maddeler çok kolay bir şekilde temizlendiğinden bu işletmelerin bir numaralı tercihi olmaktadır. Temizlik işçilerinin işini de bir hayli kolaylaştıran bu özelliği sayesinde boşuna efor kaybı yaşanmamaktadır.

Zemin kaplama çeşitlerinden biri olan solventsiz epoksi boya avantajlarından yararlanmak isteyen siz değerli müşterilerimizi Netboya şubemizde bekliyor olacağız.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP