SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Dış Cephe Boya Renkleri

Dış Cephe Boya Uygulama

Normal boyalar, üretim tesisleri için uygun olarak üretilmemiştir ve bu sebeple ağır tonajlı makinelerin üzerine yaptığı basınca dayanamayarak aşınırlar ve çok kötü bir görüntü oluşturlar. Aşınması dolayısıyla da tamir gerekeceği için sizlere gereksiz bir tarif masrafı çıkartır. Bu sebeple, bu tür ortamlara özel olarak üretilen epoksi boya en doğru tercih olacaktır. Epoksi boya, kalın yapısı sayesinde her türlü darbeye son derece dayanıklıdır ve hiçbir şekilde aşınmaz. Çok kompleks uygulama aşamalarına sahip olan epoksi boya, normal boyalar gibi sıradan kişiler tarafından uygulanamaz. Profesyonel kişiler tarafından büyük bir titizlik ile gerçekleştirilmesi gereken epoksi boya, uygun ekipmanlar kullanılarak uygulanmalıdır. Netboya, 10 yılı aşkın bir süredir siz değerli müşterilerine dış cephe epoksi kaplama ve satış hizmetlerini sektörün en uygun fiyatları ile sağlamaktadır. Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile gerçekleştirdiğimiz epoksi uygulama işlemini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Dış cephe boya renklerinin neler olduğunu ve fiyatlandırmalarını öğrenmek isterseniz web sitemizin iletişim kısmındaki bilgiler ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Dış Cephe Boya Kaplama

Dış Cephe Boya Renkleri

Epoksi boya, özellikle eski yapılardaki çatlak ve yarıklara doldurulabilen yapışkan özellikli bir boya türüdür. Böylelikle, bu çatlaklar kapanarak daha fazla açılması engellenir ve yapının mukavemeti büyük ölçüde artırılır. Epoksi boya her renk ve tasarımda uygulanmasının yanı sıra tek seferde ve dersiz olarak da uygulanabilmektedir. 3 boyutlu tasarımlar uygulatmanın da mümkün olduğu epoksi boya, dekoratif amaçla müstakil evlerde, müzelerde, sergi salonlarında, yani aklınıza gelebilecek neredeyse her yerde uygulanabilmektedir. Uygulama öncesinde gerçekleştirilen zemin kontrol testleri, epoksi boyanın doğru bir şekilde uygulanması için şarttır. Bu testler sayesinde zeminin epoksi boya ile ne kadar uyumlu olduğu tespit ediyoruz ve gerekli çalışmalara başlıyoruz. Bu testleri gerçekleştirmeyen amatör firmalar, boyanızın tamamen boşa gitmesine sebep oldukları için kesinlikle tercih edilmemelidir.

Hijyenik bir boya türü olan epoksi boya, üzerinde bakteri, mikrop ve toz barındırmaz ve dolayısıyla temizliği çok kolaydır. Lokanta ve yemekhanelerde yoğun olarak kullanılan bu özelliği temizlik masraflarınızın azalmasına ve de temizlik işçilerinizin daha az efor kullanarak daha çok iş yapmasını sağlar. Sıvı geçirmeme özelliği kimyasal sıvılar için de geçerli olmakla birlikte laboratuvar ortamlarında sıkça kullanılmaktadır. Hastane gibi hijyenin önemli olduğu ortamlar da epoksi boyayı tercih etmektedir.

Siz de işletmenize epoksi boya uygulatmak istiyorsanız epoksi boya fiyatları ve uygulama detaylarını öğrenebilmek için hiç vakit kaybetmeden Netboya şubemize geliniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP