SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Nedir

Epoksi Nasıl Döşenir?

Epoksi boya, günden güne gelişen ve sürekli dayanıklılığı artış gösteren bir boya türüdür. Kimyasal reçine yapısı, epoksi boyanın dayanıklı olmasının en büyük unsurudur. Epoksi boya uygulaması öncesi, zemine uygulanacak testler boyanın verimliliği açısından çok önemli bir husustur. Normal boyalar gibi kolay uygulama aşamaları olmayan epoksi boya, profesyonel bir ekip tarafından büyük bir titizlik ile uygulanmalıdır. Netboya olarak, 10 yılı aşkın bir süredir sizlere epoksi zemin kaplama ve epoksi satış hizmetlerimizi piyasanın en uygun fiyatları ile sunmaktayız. Profesyonel uygulama ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız sayesinde epoksi boyayı %100 verimli bir şekilde uygulayarak sizleri memnun etmeyi amaçlamaktayız. Test ekibimiz, uygulamadan 1-2 gün önce uygulanacak ortama gelerek zemin kontrol testlerini gerçekleştirirler. Bu testler sayesinde, epoksi boyanın zeminle ne kadar uyumlu olduğu ve bu uyumluluğu artırmak için neler yapılabileceği ortaya çıkar. Tüm bu sonuçları değerlendirerek uygun tekniklerle epoksi boya uygulama işlemini gerçekleştirmekteyiz. Epoksi nedir, nerelerde kullanır öğrenmek isterseniz bir sonraki paragrafta gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

Epoksi Nasıl Kaplanır?

Epoksi Nedir

Epoksi boya, sadece üretim tesisleri ve sanayi gibi ortamlarda değil, aynı zamanda dekoratif amaçla müstakil evler ve müzeler gibi ortamlarda da kullanılabilmektedir. Müzelerde ve sergi salonlarında 3 boyutlu tasarım özelliği bulunan epoksi boya büyük rağbet görmektedir. Her renk ve tasarımda uygulayabildiğimiz epoksi boyayı tek seferde ve dersiz olarak uygulayabilmekteyiz. Epoksi boya, son derece kalın bir boya olduğu için üzerine gelen her türlü darbeyi engeller. Bu darbelere, ağır tonajlı makinelerin taşınması sırasında zemine yapılan darbeler de dahildir. Normal boyaları bu tür ortamlara uyguladığınız takdirde zamanla aşınırlar ve çok kötü bir görüntü oluşturarak zeminin hasar görmesine sebep olurlar.

Epoksi boyanın bir diğer özelliği ise üzerinde bakteri türevi kötücül maddeleri barındırmamasıdır. Bu özelliği hastane gibi ortamlarda hayati önem taşıdığı için epoksi boya, bu tür ortamlarda vazgeçilmezdir. Yemekhane, restoran ve spor salonu gibi insanların yoğun olarak bulunduğu ortamlarda normal boyalar kullanıldığı takdirde zemin kısa zaman içerisinde kirlenir ve temizlenmesi de oldukça zor olur. Oysa epoksi boya, temizliği son derece kolay bir boya türü olduğundan işletmenizin temizlik masraflarını azaltarak sizleri büyük bir yükten kurtarmış olur. Aynı zamanda temizlik işçilerinizin de gereksiz yere efor sarf etmesine gerek kalmaz.

Web sitemizin iletişim bölümünde bulunan telefon numaramızdan bizleri arayarak personelimizden fiyatlar ve uygulama detayları hakkındaki bilgileri kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP