SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Zemin Kaplama Epoksi Fiyat

Zemin Kaplama Epoksi Uygulama Fiyatları

Boya teknolojisinin son zamanlarda aşırı derecede bir gelişme göstermesiyle birlikte epoksi boya, en yaygın kullanılan boya türlerinden bir tanesi oldu. Genelde zemin ve duvar kaplaması olarak kullanılan epoksi boya, normal boyalarla kıyaslandığında 10 kata kadar daha dayanıklı olmaktadır. Kimyasal reçine yapısı sayesinde dış darbelere son derece dayanıklı olan epoksi boyanın başlıca kullanım alanları üretim tesisleri olsa da dekoratif amaçla da birçok ortamda kullanılmaktadır. Epoksi boyanın ömrü, uygulandığı ortamın büyüklüğü ve ortam koşullarına bağlı olmakla beraber 15 yıla kadar uzayabilmektedir. Bu süre zarfında dayanıklılığından hiçbir şekilde ödün vermeyen epoksi boya, zamanla mukavemetini kaybetmeyerek tam performanslı bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. Zemin kaplama epoksi fiyatları boya türüne ve diğer koşullara göre şekillendiği için en doğru fiyat bilgisini şubemize gelerek öğrenebilirsiniz. Web sitemizin iletişim kısmındaki bilgilerden kolaylıkla şubemize ulaşarak personellerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Zemin Kaplama Epoksi Uygulamaları

Zemin Kaplama Epoksi Fiyat

Epoksi boya, son derece kompleks bir yapıya sahip olduğundan normal boyalar gibi sırada işlemlere tabi tutulamaz. Epoksi boya uygulaması öncesinde, boyanın uygulanacağı ortam detaylı testler ile incelenip gerekli hesaplamalar yapılmalıdır. Bu testlerin asıl amacı, epoksi boyanın tam verimli bir şekilde zemine nüfus ederek ilerleyen zamanlarda sorun çıkarmamasını sağlamaktır. Bu testleri önemsiz bulan amatör firmalar, boyanın verimsiz bir şekilde uygulanmasına sebebiyet verdiğinden bu tür firmalar ile çalışmamanızı sizlere kesinlikle tavsiye etmekteyiz. Netboya, 10 yılı aşkın bir süredir sizlere epoksi zemin kaplama alanında her türlü hizmeti sağlamaktadır. Uygulamalarımız hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz sizleri her zaman şubemizde bekliyor olacağız.

Epoksi boya, üzerinde insan sağlığını kötü yönde etkileyecek hiçbir maddeyi barındırmayan ve üretimini %100’e kadar engelleyen bir boya türüdür. Bu sebeple, hastane, yemekhane, restoran ve spor salonu gibi hijyenin üst seviyede tutulması gereken ortamlarda yoğun olarak kullanılmaktadır. Temizliği son derece kolay olan epoksi boya, restoran gibi sürekli yerlere madde dökülen ortamlarda temizlik masraflarını azaltır ve temizlik işçilerine de büyük kolaylık sağlar. Laboratuvarda, kimyasal maddelerin yere dökülmesi sonucunda normal boyalar dayanamaz ve aşınarak zeminin hasar görmesini engelleyemezler. Oysa epoksi boya, reçine yapısının verdiği sıvı geçirmezlik özelliği ile her türlü sıvıyı üzerinde tutarak emmez ve böylelikle zemini tamamen koruyarak hasar görmesini engeller.

Zemin kaplama epoksi boya hizmetleri ve zemin kaplama hakkında bilgi almak için sektörün öncü firması Netboya’yı hiç vakit kaybetmeden arayarak haftanın her günü iletişime geçebilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP