SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Zemin Kaplama Boya Fiyatları

Epoksi Zemin Kaplama Boyası Uygulama

Epoksi boya, zemin kaplama boyaları arasında en çok fonksiyona sahip olan kompleks bir boya türüdür. Normal boyalar, kolay bir şekilde uygulanabilse de, epoksi boya için bu durum bu kadar kolay değildir. Epoksi boyanın profesyonel bir ekip tarafından son teknoloji ekipmanlar ile birlikte uygulanması gerekir. Dünya standartlarının üzerinde teknik altyapısı olan Netboya, tüm bu gereklilikleri fazlasıyla karşılamaktadır. 10 yılı aşkın bir süredir epoksi boya uygulama ve satışını piyasanın en uygun fiyatlarla gerçekleştiren firmamız, bu sektörün öncü firmalarından bir tanesidir. Uygulanacak ortamın büyüklüğü fark etmeden tek seferde ve dersiz olarak uygulayabildiğimiz epoksi boya, sizlere büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Epoksi zemin kaplama boya fiyatları ve uygulama aşamalarımız hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz web sitemizin iletişim kısmındaki bilgilerden bizlere ulaşarak personellerimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Epoksi Zemin Kaplama Boyası Nasıl Uygulanır?

Epoksi Zemin Kaplama Boya Fiyatları

Epoksi boya, kimyasal reçine yapısı sayesinde yapışkan bir yapıya sahiptir ve bu özelliği eski yapılardaki çatlak ve oyuklarda kullanılmaktadır. Bu çatlaklara doldurulan epoksi boya, oluşan gerilimi sıfıra indirgeyerek yarıkların daha fazla açılmasını engelleyerek yapının mukavemetini arttır. Epoksi boya, normal boyalara göre çok daha kalın bir yapıya sahip olduğundan dış darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Ağır tonajlı makinelerin hareketi ve çalışması esnasında zemin büyük bir yüke maruz kalarak aşınır ve kötü bir görüntü oluşur. Epoksi boya tüm bu yükü göğüsler ve aşınmayarak zemini tamamen korur. Epoksi boya uygulama tekniklerinden bir tanesi ile 3 boyutlu zemin kaplama tekniğidir. Bu yöntem sayesinde epoksi boya istediğiniz şekilde 3 boyutlu bir şekilde tasarlanarak ortama harika bir hava katar. Siz de müstakil evinize veya apartman dairenize epoksi boya uygulatmak isterseniz tek yapmanız gereken şubemize telefon yoluyla ulaşmak olacaktır.

Epoksi boya, sıvı emilimine karşı son derece dayanıklı bir boya olduğu için üzerine dökülen hiçbir sıvıyı geçirmez. Bu özelliği restoran, yemekhane, spor salonu gibi birçok ortamda oldukça verimli olduğundan yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Sıvıyı emmediği için dolayısıyla temizliği de kolaydır ve temizlik işçilerinin işini kolaylaştırarak temizlik masraflarınızın azalmasını sağlar. Laboratuvar gibi ortamlarda oldukça avantajlı olan bu özelliği kimyasal sıvılar için de geçerli olmaktadır. Normal boyalar, kimyasal maddelere dayanıklı olmadıkları için aşınırlar ve zemini de aşındırarak kötü bir görüntü oluşmasına sebebiyet verirler.

Epoksi boya ile zeminlerinizi kaplamak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden web sitemizin iletişim bölümünde bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP