SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

3d Epoksi Zemin Kaplama

3d Epoksi Zemin Kaplama Malzemeleri

Üretim tesislerindeki ağır tonajlı makineler, taşınma veya çalışma sırasında zemine çok büyük bir basınç uygularlar ve normal boyalar bu basınca dayanamayarak aşınır, zeminin hasar görmesine sebep olurlar. Epoksi boya, normal boyalara göre çok daha kalındır ve kimyasal reçine yapısı sayesinde her türlü dış darbeye son derece dayanıklıdır. Zemin, duvar ve tavan kaplama olarak kullanılabilen epoksi boya sayesinde zeminler hasar görmez ve güzel görüntüsü çok uzun bir süre boyunca kalır. Epoksi boya uygulama işlemi son derece kompleks bir işlem olduğu için normal insanlar tarafından uygulanması imkansızdır ve uygulanmaya çalışıldığı takdirde boya yerinden kalkarak verimsiz bir hal almaktadır. Bu nedenle Netboya 10 yılı aşkın bir süredir profesyonel epoksi boya uygulama hizmetlerini sizlere sunmaktadır. 3d epoksi zemin kaplama hizmetimizden piyasanın en uygun fiyatları ile faydalanmak isterseniz web sitemizin iletişim kısmındaki bilgileri kullanarak şubemize ulaşınız.

3d Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

3d Epoksi Zemin Kaplama

Zemin kontrol testi, epoksi boya uygulama öncesinde kesinlikle uygulanması gereken bir uyumluluk testidir. Bu test kapsamında zeminin epoksi boyayla ne kadar uyumlu olduğu tespit edilir ve sonuca göre gerekli uyumluluk çalışmaları gerçekleştirilir. Profesyonel olmayan firmalar bu testleri gerçekleştirmedikleri için verimsiz bir uygulama işlemi gerçekleştirirler. Bu sebeple, bu işi profesyonel bir şekilde yapan Netboya’yı tercih etmeniz en doğru karar olacaktır. Epoksi boya sanıldığı gibi sadece üretim tesislerinde kullanılan bir boya türü değildir. Dekoratif amaçla birçok alanda kullanılabilen epoksi boyanın başlıca kullanım alanları müstakil evler, sergi salonları, müzeler ve apartman daireleridir. 3 boyutlu tasarımlar da uygulanabilen epoksi boya ile çok güzel görüntüler yakalamak mümkündür. Eski yapılardaki çatlak ve oyuklara uygulanarak bir yapıştırıcı görevi gören epoksi boya, yapıların mukavemetini arttırarak çok daha uzun süreler dayanmasını sağlar.

Spor salonları gibi büyük ve temizliği zor olan ortamlarda normal boyaların uygulanması düşünülemez bile. Bu tür ortamlarda, temizliği aşırı derecede kolay olan ve sıvı geçirmez özelliğine sahip olan epoksi boya kullanılmalıdır. Aynı zamanda son derece hijyenik bir boya türü olan epoksi boya, hastane, yemekhane, restoran gibi alanlarda kesinlikle kullanılmalıdır. Aksi takdirde normal boya kullanılarak insan sağlığını kötü yönde etkileyecek bakteri ve mikrop türevi kötücül maddelerin üretimine zemin hazırlanmış olunur. Siz de işletmenize en kısa zamanda epoksi boya uygulatmak isterseniz, sizleri şubemizde bekliyor olacağız.

Netboya, sektörün en uygun fiyatları ile piyasanın en kaliteli epoksi boya hizmetlerini sizlere sunmaktan mutluluk duyar.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP