SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Astar Boya Fiyatları

Epoksi Astar Boya Kaplama

Boya teknolojisinin gelişmesi ile birlikte, epoksi boya zemin kaplama boyaları arasında baş tercih olarak göze çarpmaktadır. Normal boyalar göre çok daha kalın olan epoksi boya, kimyasal reçine yapısı sayesinde dış darbelere son derece dayanıklıdır. Yapışkan yapısı, eski yapılardaki oyuk ve çatlaklara uygulandığı takdirde bu çatlakların daha fazla açılmasını engelleyerek yapının mukavemetini büyük ölçüde artırır. Bu teknik sayesinde yapının ömrü 10 yıla kadar arttırılabilmektedir. Epoksi boyanın tüm bu avantajlarından en kısa zamanda faydalanmak isteyen değerli müşterilerimiz web sitemizde bulunan iletişim kısmındaki bilgileri kullanarak şubemize ulaşabilirler ve epoksi astar boya fiyatları dahil olmak üzere her türlü bilgileri bizlerden öğrenebilirler. Netboya, 10 yılı aşkın bir süredir bu sektörde sizlere hizmet vererek, piyasanın en uygun fiyatları ile epoksi boya hizmetlerini sizlere sunmaktan gurur duyar.

Epoksi Astar Boya Nasıl Kaplanır?

Epoksi Astar Boya Fiyatları

Epoksi boya son derece kompleks bir boya türü olduğu için kesinlikle profesyonel bir ekip tarafından uygulanması gerekir. Aksi takdirde boya yanlış bir şekilde uygulanır ve yerinden kalkarak çok kötü bir görüntü oluşturur. Uygulama öncesi ortama gelinerek epoksi boyanın zeminle uyumluluğunun ölçülmesi gerekmektedir. Bu ölçümlerin sonucunda gerekli hesaplamalar yapılarak epoksi boyanın uygulama aşamasına geçilir. Netboya olarak, bu işlemleri gerçekleştirmeyen firmalardan kesinlikle uzak durmanızı sizlere tavsiye etmekteyiz. Zemin kontrol testleri kapsamında, zemin uyumluluğunu etkileyecek her türlü faktör göz önünde bulundurulur ve bu faktörleri uygun seviyeye indirme çalışmaları gerçekleştirilir. Dekoratif amaçla da birçok alanda kullanılan epoksi boya, sadece üretim tesisleri gibi işletmelerde değil aynı zamanda müze ve sergi salonu gibi tasarımın büyük önem taşıdığı ortamlarda da kullanılmaktadır.

Kullanım ömrü 5 ila 15 yıl arasında olan epoksi boya, zamanla mukavemetini kaybetmeyen bir yapıya sahip olduğu için, kullanım ömrü boyunca tam performanslı bir şekilde çalışır. Son derece hijyenik bir boya türü olan epoksi boya, laboratuvar, hastane, yemekhane gibi hijyenin oldukça önemli olduğu ortamlarda kesinlikle kullanılmalıdır. Aksi takdirde, insan sağlığını kötü yönde etkileyen sorunlarla karşılaşmanız hiç işten bile değildir. Temizliği de son derece kolay olan epoksi boya, temizlik masraflarını da gözle görülür bir şekilde azaltmaktadır. Spor salonu gibi sürekli kirlenen büyük alanlarda kullanıldığı takdirde, temizlik işçilerine büyük kolaylık sağlayacaktır. Kimyasal sıvılara da dayanıklı olan epoksi boyanın laboratuvarlarda kullanılması bir şart haline gelmiştir.

Uygulama öncesi zemin kontrol detayları ve fiyatlar hakkında bilgi almak isteyen değerli müşterilerimiz günün her saatinde Netboya şubemiz ile iletişime geçebilirler.

Tümü
Epoksi Boya
TOP