SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Boya Nerede Satılır

Epoksi Boya Uygulama Fiyatları

Epoksi boya, dayanımı yüksek bir zemin kaplama boyasıdır ve bu sebeple sanayi alanlarında, üretim tesislerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Epoksi boya sahip olduğu kimyasal reçine yapısı ile üzerine gelen her türlü darbeyi absorbe etme kabiliyetine sahiptir. Üretim tesislerinde bulunan ağır tonajlı makineler, normal boyayla kaplanmış zeminlerin dayanamayacağı kadar fazla basınç yaparlar ve bununla beraber boya aşınır, zemin hasar alarak kötü bir görüntü oluşturur. Netboya olarak 10 yılı aşkın bir süredir epoksi boya uygulamalarını profesyonel ekibimiz ile kusursuz bir şekilde gerçekleştirerek sizleri memnun etmeyi amaçlamaktayız. Epoksi boya nerede satılır diye arattığınızda en üst sırada çıkan Netboya olarak sizlere kusursuz bir epoksi boya deneyimi yaşatacağımızdan emin olabilirsiniz. Profesyonel uygulama ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile epoksi boya uygulamalarını eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Epoksi Boya Kaplama Fiyatları

Epoksi Boya Nerede Satılır

Zemin kontrol testleri, uygulama öncesinde mutlaka gerçekleştirilmesi gereken testlerin başındadır. Bu testlerin kapsamında epoksi boyanın zeminle uyumluluğu test edilir ve bunun sonucunda gerekli çalışmalar yapılarak zeminle %100 uyumlu hale getirilir. Tüm bu testler, uygulamadan 1-2 gün önce uygulanacak ortama gelinerek gerçekleştirilir. Bu testleri gerçekleştirmeyen amatör firmalar, boyanın boşa gitmesine ve paranızın boşa harcanmasına sebep olurlar. Bu sebeple, bu işi hakkıyla yapmayan firmalardan kesinlikle uzak durmanızı sizlere tavsiye etmekteyiz. Epoksi boya, yapışkan bir yapıya sahip olduğu için eski yapılardaki çatlak ve oyuklara doldurulabilmektedir. Doldurma işlemi sonrasında bu çatlakların daha fazla açılması engellenerek adeta bir yapışkan görevi görmektedir. Bu sayede yapının ömrü artar ve çok daha dayanıklı bir hale gelir.

Epoksi boya, normal boyaların aksine üzerinde mikrop ve bakteri türevi kötücül maddeleri barındırmaz. Bu sebeple son derece hijyenik bir boy türü olan epoksi boya hastane ve yemekhane gibi hijyenin çok önemli olduğu ortamlarda yoğun olarak kullanılmaktadır. Sıvı geçirmez özelliğe sahip olan epoksi boya, spor salonlarında, laboratuvarlarda, restoranlarda ve daha birçok ortamda temizliği kolay olduğu için kullanılmakta. Üzerine kimyasal sıvı döküldüğünde dahil aşınmayan epoksi boya, zemini de tamamen koruyarak sizleri gereksiz tamir masraflarından kurtarır. Dekoratif amaçla neredeyse her ortamda kullanılan epoksi boyayı, 3 boyutlu tasarım özelliği ile sergi salonları, müzeler ve müstakil evlerde yoğun olarak görmek mümkündür.

Netboya, siz değerli müşterilerine piyasanın en uygun fiyatları ile epoksi zemin kaplama hizmetlerini sunmaktadır. Epoksi fiyat bilgisi ve uygulama detaylarını öğrenmek isteyen değerli müşterilerimizi en kısa zamanda şubemize bekleriz.

Tümü
Epoksi Boya
TOP