SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Yer Kaplama Fiyatları

Epoksi Yer Boyası Uygulama

Epoksi boya, neredeyse her türlü ortamda uygulanabilen çok fonksiyonlu bir boya türüdür. Boya teknolojisinin gelişmesiyle birlikte dekoratif amaçla da kullanılmaya başlanmıştır. Epoksi boya, kimyasal reçine yapısı sayesinde eski yapılardaki oyuk ve çatlaklara doldurulabilmektedir. Böylelikle bu çatlaklar kapanır ve daha fazla açılması engellenerek yapının daha fazla hasar almasını engeller. Zamanla mukavemetini kaybetmeyen epoksi boya, 15 yıla kadar tam performanslı bir şekilde hizmet vermektedir. Normal boyalara göre son derece kalın bir yapıya sahip olan epoksi boya normal kişiler tarafından kesinlikle gerçekleştirilemez. Uygulama aşamaları son derece kompleks olduğundan profesyonel bir uygulama ekibi tarafından epoksi boyanın uygulama işlemi gerçekleştirilmelidir. Netboya, 10 yılı aşkın tecrübesi ve profesyonel uygulama ekibi ile sizlere kusursuz bir epoksi yer kaplama hizmeti sunmaktadır. Epoksi yer kaplama fiyatlarımızı ve detaylı uygulama aşamalarımızı öğrenmek isterseniz web sitemizin iletişim kısmında bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz.

Epoksi Yer Kaplama Malzemeleri

Epoksi Yer Kaplama Fiyatları

Epoksi boya uygulanmadan önce, uygulanacak ortama çeşitli testler uygulanmalıdır. Bu testlerden en önemlisi olan zemin kontrol testi kapsamında zeminin nem oranı, sıcaklığı, basıncı ve daha birçok faktörü test edilir ve bu testlerin sonucunda gerekli işlemler yapılarak zeminin boyayla %100 uyumlu olması sağlanır. Bu testleri gerçekleştirmeyen amatör firmalardan kesinlikle uzak durmanızı sizlere tavsiye ederiz. Uygulanacak ortamın büyüklüğü fark etmeden tek seferde ve dersiz olarak uygulanabilen epoksi boya ile her türlü tasarımı uygulatabilirsiniz. Dekoratif amaçlar için müze ve sergi salonları gibi tasarımın ön plana çıktığı ortamlarda yoğun olarak kullanılmaktadır. Bunun dışında, müstakil evlerde ve apartman dairelerinde de dekoratif amaçlı olarak kullanılabilmektedir. 3 boyutlu tasarım imkanı sayesinde evinizin dört bir yanını göz kamaştırıcı hale getirtebilirsiniz.

Hijyenin en üst seviyelerde olması gereken hastane, yemekhane, restoran gibi ortamlarda normal boyaların kullanılması düşünülemez bile. Bakteri üretimini %100’e kadar engelleyen epoksi boya, üzerinde hiçbir zararlı maddeyi barındırmaz. Kimyasal reçine yapısı ile hiçbir sıvıyı emmeyen epoksi boyanın temizliği son derece kolaydır. Bu sebeple restoran gibi yere sürekli yemek gibi cisimler dökülen ortamlarda epoksi boya 1 numaralı tercihtir. Bu özelliği sayesinde hem temizlik masraflarınız azalır hem de temizlik işçileriniz çok daha az eforla çok daha fazla iş yaparlar. Siz de hem hijyenik hem de dekoratif bir boya türü istiyorsanız epoksi boya tam size göre.

Uygulama detaylarımız veya epoksi boya fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz Netboya, sizleri günün her saatinde şubesinde beklemektedir.

Tümü
Epoksi Boya
TOP