SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

3d Epoksi

3d Epoksi Uygulamaları

Fabrikalarda ve üretim tesislerinde normal boya kullanımı zeminin aşınmasına ve hiç de hoş olmayan bir görüntünün oluşmasına sebebiyet verir. Bu nedenle, bu tür ortamlara uygun olarak üretilen epoksi zemin kaplama boyası ile bu zeminler kaplanmalıdır. Dış darbelere karşı son derece yüksek bir dayanıma sahip olan epoksi boya, neredeyse her türlü ortama uygulanabilmektedir. Epoksi boya, yapısı gereği son derece kalın ve mukavemeti yüksek bir boya türüdür. Böylelikle, üzerine gelen her türlü darbeyi emerek zemini ve kendisini korur. Epoksi boya, 15 yıla kadar uzayan kullanım ömrü boyunca zemininizi kusursuz bir şekilde koruyarak sizlere gereksiz tamir masrafları çıkarmaz. Netboya, piyasanın en uygun fiyatları ile 3d epoksi kaplama hizmetlerini sizlere sunmaktan mutluluk duyar. 3d zemin kaplama özelliği ile göz kamaştırıcı görüntüler oluşturmak isterseniz en kısa sürede sizleri şubemize bekleriz.

3d Epoksi Kaplama

3d Epoksi

Epoksi boya ile sınırsıza yakın renk seçeneği ile istediğiniz tasarımı uygulatabilirsiniz. Zemin boyutu fark etmeksizin tek seferde ve dersiz olarak uygulanabilmektedir. Epoksi boya, normal boyalar gibi direk uygulanabilen bir boya türü değildir. Uygulanması uzmanlık gerektirir ve amatör kişiler tarafından yapılmaya çalışıldığında boya yerinden kalkarak çok kötü bir görüntü oluşturur. Netboya profesyonel ekibi, uygulamadan 2 gün önce uygulanacak ortama gelerek gerekli tetkikleri gerçekleştirirler ve zemin kontrol testlerini yaparlar. Bu testler sayesinde epoksi boyanın verimliliği %100’e arttırılır ve boyanın zeminle uyumlu olmama riski ortadan kaldırılır. Dünya standartlarının üzerinde altyapısı bulunan Netboya, profesyonel ekibi ve son teknoloji ekipmanları ile uygulama işlemini kusursuz bir şekilde tamamlar.

Epoksi boyanın saymakla bitmeyen özelliklerinden en önemli olanı ise son derece hijyenik bir boya türü olmasıdır. Kimyasal reçine yapısı, epoksi boyayı bakteri ve mikrop üretmeyen bir boya türü haline getirmiştir. Bakteri oluşumunu engellemesi sebebiyle hastane ve yemekhane gibi hijyenin en üst düzeyde olması gereken ortamlarda yoğun olarak kullanılmaktadır. Spor salonları ve restoranlarda yerler kirlenmeye müsaittir ve yere sürekli bir şeyler dökülür. Epoksi boyanın sıvı geçirmez özelliği sayesinde yere dökülen sıvılar hiç zorluk çıkarmadan kolaylıkla temizlenir. Bu sayede temizlik işçileriniz daha az yorulur ve gereksiz temizlik masraflarından kaçınmış olursunuz. Dekoratif özelliği ile son zamanlarda dikkat çeken epoksi boyayı müstakil evlerde, müzelerde ve hatta apartman dairelerinde uygulamamız mümkündür.

Netboya’nın epoksi boya fiyatları ve uygulamaları hakkında daha detaylı bilgiler almak isteyen müşterilerimiz günün her saatinde bizlere ulaşabilirler.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP