SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Ucuz Zemin Kaplama Fiyatları

Ucuz Zemin Kaplama Boyaları

Gelişen boya teknolojisiyle beraber gelen epoksi boya ile yapılan zemin kaplamalar sayesinde zeminleri çok daha iyi koruyabiliyoruz. Zemin kaplama boyası olarak bilinen epoksi boya, kimyasal reçine yapısı sayesinde son derece dayanıklı bir boya çeşididir. Normal boyalara göre çok daha kalın olduğu için üzerine gelen her türlü darbeyi emerek zemini %100’e kadar korur ve aşınmaz. Netboya, 10 yılı aşkın tecrübesiyle beraber ve dünya standartlarının üzerindeki teknik altyapısıyla siz değerli müşterilerine epoksi zemin kaplama hizmetlerini sunmaktadır. Epoksi boya, normal kişiler tarafından uygulanamayacak kadar kompleks uygulama aşamalarına sahip olduğu için profesyonel bir ekip tarafından uygulanmalıdır. Netboya bünyesinde bulunan profesyonel uygulama ekibi sayesinde, epoksi boya uygulama işlemi tam verimli bir şekilde gerçekleştirilerek sizlere kusursuz bir hizmet sağlanmış olunur. Ucuz zemin kaplama fiyatlarımız hakkında detaylı bilgileri web sitemizdeki iletişim kısmında bulunan bilgiler ile bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Ucuz Zemin Kaplama Malzemeleri

Ucuz Zemin Kaplama Fiyatları

Üretim tesisleri, epoksi boyanın en çok kullanıldığı ortamlardan bir tanesidir. Sanayi ortamlarındaki ağır tonajlı makinelerin taşınması veya çalışması sırasında zemine uygulanan basınç, zeminin zarar görmesine sebep olduğu için mukavemeti güçlü bir zemin kaplama kullanılmalıdır. Epoksi boya, zemini tamamen kaplar ve üzerine gelen her türlü darbeyi emerek zeminin hasar görmesine kesinlikle izin vermez. Epoksi boya, son derece yapışkan bir yapıya sahip olduğundan çatlak ve oyuk gibi hasarlara doldurularak kapatma işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylece bu çatlakları birbirine tutturarak daha fazla açılmasını engeller ve yapının mukavemetini arttırır.

Epoksi boyanın bir diğer özelliği ise üzerinde bakteri ve mikrop oluşumuna izin vermemesidir. Bu özelliği, hijyenin oldukça kritik olduğu durumlarda çok büyük bir öneme sahiptir. Özellikle hastane, yemekhane, restoran gibi insan sağlığını birinci dereceden etkileyen ortamlarda epoksi boyanın kullanımı adeta bir şarttır. Bu tür ortamlarda normal boyalar kullanıldığı takdirde, yeterince hijyenik olmayacağı için önemli sağlık sorunları oluşturabilir. Sıvılarla hiçbir etkileşime geçmeyen epoksi boya sayesinde yere dökülen maddeleri temizlemek son derece kolaydır. İşletmenizin temizlik masraflarını ciddi oranda azaltacak olan bu özelliği ile temizlik işçileriniz de gereksiz efor sarf etmezler. Dekoratif amaçlar için de yoğun olarak kullanılan epoksi boya ile 3 boyutlu tasarımlar yapmak son zamanlarda moda haline gelmiştir. Sergi salonları, müzeler ve hatta müstakil evlerde bu 3 boyutlu tasarımlara rastlayabilirsiniz. Siz de bu çeşitli epoksi boya uygulamalarımızdan yararlanmak isterseniz en kısa sürede bizlere ulaşınız.

Netboya’ya ulaşarak hem sektörün en uygun fiyatları ile hem de dünya standartlarında bir hizmet alabilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP