SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Otopark Zemin Kaplama Fiyatları

Otopark Zemin Kaplama

Boya teknolojisinin gelişmesiyle birlikte, boyaların sadece dekoratif olması yetmiyor. Aynı zamanda her türlü darbeyi emebilecek bir dayanıklılığa sahip olmalılar. Bu düşünceyle epoksi boya, son zamanlarda en çok kullanılan boya çeşidi olmuştur. Dekoratif açıdan da birçok boya çeşidinden çok daha fazla seçenekleri barındıran epoksi boyayla 3 boyutlu tasarımlar bile yapmanız mümkündür. Bu kadar çok özelliği olan bir boyanın uygulama aşamaları da bir o kadar zorlu olacağı için normal insanlar tarafından uygulanması düşünülemez bile. Netboya bünyesinde barındırdığımız profesyonel uygulama ekibimiz sayesinde, epoksi boya hizmetlerimizi kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Otopark gibi büyük alanlarda bile rahatlıkla zemin kaplama işlemini gerçekleştirebilmekteyiz. Otopark zemin kaplama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak veya uygulama aşamalarımızı daha detaylı bir şekilde öğrenmek isteyen değerli müşterilerimiz, web sitemizin iletişim kısmındaki bilgiler ile bizlere ulaşabilirler.

Otopark Zemin Uygulamaları

Otopark Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi kimyasal reçine yapısına sahip olan üst düzey bir boya çeşididir. 15 yıla kadar uzayan ömrü sayesinde eski yapılarda sıklıkla kullanılmaktadır. Eski yapılardaki hasarların içine doldurulabilen epoksi boya, yapının mukavemetini arttır ve çok daha uzun yıllar dayanmasını sağlar. Normal boyalarla kıyaslanamayacak kadar dayanıklı olan epoksi boya, bu özelliği sebebiyle üretim tesislerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Ağır tonajlı iş makinelerinin zemine uyguladıkları basınç, normal boyaların kaldıramayacağı kadar ağırdır ve bu sebeple aşınarak zeminin de zarar görmesine sebebiyet verirler. Oysa epoksi boya, her türlü darbeyi emerek hiçbir şekilde aşınmaz ve zeminin de hasar görmeyeceğinden emin olur. Epoksi boya uygulama işlemi son derece hassas bir işlem olduğundan, normal kişiler tarafından kesinlikle uygulanmaya çalışılmamalıdır. Aksi takdirde boya kabararak yerinden kalkar ve tüm boya heba olur.

Epoksi boyanın uygulama işleminden daha önemli olan kısmı zemin şartlarının kontrol edildiği zemin kontrol testleridir. Bu testler kapsamında yapılan işlemler, epoksi boyanın ömrünü ve verimliliğini büyük ölçüde arttırmaktadır. Bu işlemleri gerçekleştiremeyen merdiven altı firmalardan kesinlikle uzak durmanızı siz değerli müşterilerime tavsiye ederiz. Epoksi boya, hijyenik bir boya türü olduğundan üzerinde bakteri veya mikrop barındırmaz. Bu özelliği hastane, restoran, spor salonu ve yemekhane gibi ortamlarda sıklıkla kullanılmaktadır. İnsan sağlığına zararlı maddelerin üremesini engelleyeceğinden, insan sağlığını pozitif yönde etkileyerek çok önemli bir işi başarmaktadır.

Hiç vakit kaybetmeden iletişim bölümünde bulunan bilgilerden bizlere ulaşarak, günün dilediğiniz saatinde personelimizden detaylı uygulama ve fiyat bilgilerini anında öğrenebilir veya açık adresimize bizzat misafir olabilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP