SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Zemin Uygulamaları

Zemin Kaplama Boyaları

Epoksi boya, özellikle son yıllarda boya teknolojisinin büyük bir gelişme göstermesiyle birlikte, başta üretim tesislerinde olmak üzere en çok kullanılan boya çeşidi olmaya başlamıştır. Normal boyalarla kıyaslandığında çok daha kalın yapısı, epoksi boyayı 10 kat daha dayanıklı yapmaktadır. Üretim tesislerinde bulunan ağır tonajlı makinelerin sürtünmesiyle normal boyalar kolaylıkla aşınarak zeminin de zarar görmesine sebep olmaktadır. Epoksi boya ise kimyasal reçine yapısı sayesinde, her türlü darbeyi absorbe ederek sizleri gereksiz tamir masraflarından kurtarır ve mükemmel görüntüsünü çok uzun yıllar korur. Epoksi boya, profesyonel bir boya çeşidi olduğu için normal insanlar tarafından yapılmaya çalışıldığı takdirde boya yerinden kalkar ve istediğiniz görüntüyü kesinlikle alamazsınız. Bu sebeple, profesyonel kişiler tarafından uygun ekipmanlarla birlikte uygulanmalıdır. Netboya, 10 yılı aşkın tecrübesi ve dünya standartlarının çok üzerinde olan altyapısı ile zemin uygulamaları alanında kusursuz hizmetlerini sizlere sunmaktan mutluluk duyar.

Zemin Kaplama Malzemeleri

Zemin Uygulamaları

Uygulama öncesinde yapılması gereken zemin kontrol testleri, boyanın verimliliği ve ömrü açısından çok önemlidir. Profesyonel ekibimiz, bu test işlemlerini büyük bir titizlik ile gerçekleştirerek boyanın tam verimli bir şekilde uygulanacağından emin olurlar. Bu testler kapsamında, uygulanacak ortamın nem oranı, sıcaklığı, güneş ışının geldiği açı gibi birçok faktörü göz önünde bulundurarak bunlara özel hesaplamalar yapılmalıdır. Profesyonel ekibimiz, bu testleri uygulamadan 2 gün önce gelerek gerçekleştirirler. Böylece, her türlü risk göz önünde bulundurularak 0’a indirgenir ve kusursuz bir uygulama süreci gerçekleşir. Epoksi boya fiyatları, boyanın uygulanacağı mekana ve miktarına göre değişiklik göstermektedir. Detaylı fiyat bilgisi almak isteyen değerli müşterilerimiz, web sitemizin iletişim kısmında bulunan bilgiler ile bizlere ulaşabilirler.

Epoksi boya, çok uzun yıllar dayanabilen bir boya türü olduğundan, eski yapılarda bulunan çatlak ve oyuklara doldurulmaktadır. Yapışkan özelliği sayesinde bu çatlakları birbirine tutturur ve yapının daha fazla hasar almasına engel olarak ömrünü büyük ölçüde artırır. Epoksi boyanın bir diğer özelliği ise üzerinde bakteri türevi hiçbir zararlı maddeyi barındırmaz. Bu özelliği hastaneler, yemekhaneler, restoranlar yani insan sağlığını birinci dereceden etkileyen ortamlarda kullanılması şarttır. Sıvı geçirmeyen bir yapıya sahip olduğu için restoran gibi ortamlarda temizlik masraflarını azaltarak temizlik işçilerine de büyük kolaylık sağlamaktadır. Laboratuvarlarda da son derece verimli olan bu özelliği sayesinde yere dökülen kimyasal maddeler kolaylıkla temizlenmektedir.

En kısa zamanda Netboya şubemiz ile iletişime geçerek personelimizden çok daha detaylı fiyat ve uygulama bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP