SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Dolgu

Epoksi Dolgu Malzemeleri

Yeni çıkan boya çeşitlerinin bu kadar uzun yıllar dayanmasında, son zamanlarda aşırı bir gelişme kateden boya teknolojisinin büyük bir etkisi vardır. Kimyasal reçine yapısı ve yapışkan özelliği ile sektörde en çok tercih edilen boya türlerinden biri olarak bilinen epoksi boya, bu ününü dekoratif özelliği ve dayanıklılığına borçludur. Netboya, 10 yılı aşkın bir süredir epoksi boya uygulama ve satış hizmetlerini sizlere dünya standartlarının üzerinde bir hizmet kalitesiyle sunmaktadır. Epoksi dolgu malzemesi olarak eski yapılarda yoğun olarak kullanılmaktadır. Eski yapılarda bulunan çatlak ve oyuklar epoksi dolgu ile doldurularak kapatılır ve yapı, eskisinden çok daha sağlam bir hal alır. Epoksi boyanın uygulama aşamaları normal kişiler tarafından gerçekleştirilemeyecek kadar kompleks ve zorlayıcıdır. Bu sebeple, bu işi bilen profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir.

Epoksi Dolgu Kaplama

Epoksi Dolgu

Netboya bünyesinde bulunan profesyonel uygulama ekibi her türlü hizmeti sizlere kusursuz bir şekilde sağlayacak kadar deneyimli personellerden oluşmaktadır. Uygulama öncesinde ortama gelinerek zemin kontrol testleri gerçekleştirilir. Bu testlerin kapsamında zeminin boyayla uyumluluğunu etkileyecek tüm faktörler hesaplanarak zeminle boyanın %100 uyumlu olması sağlanmaktadır. Epoksi boya, kalın yapısı sayesinde üzerine gelen her türlü darbeyi emer ve zeminin hasar görmesini engelleyerek sizleri gereksiz tamir masraflarından kurtarır. Üretim tesislerindeki tonajı ağır makinelerin oluşturacağı basıncı normal boyalar engelleyemez. Epoksi boya yüksek mukavemete sahip bir boya olarak her türlü darbeye karşı gelecek dayanıklılığa sahiptir.

Epoksi boya, dayanıklı bir boya olduğu kadar da hijyenik bir boyadır. Üzerinde bakteri gibi insan sağlığını kötü etkileyen maddeler barındırmaz. Bu sayede, hastane, yemekhane, restoran, spor salonu gibi ortamlarda kullanıldığında insan sağlığını pozitif yönde etkiler. Sıvı geçirmez olması, restoran gibi ortamlarda temizlik görevlilerinin işini kolaylaştırdığı gibi temizlik masraflarını da dolayısıyla azaltacaktır. Hiçbir sıvıyla da etkileşime geçmeyen epoksi boya, laboratuvar ortamları tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bu tür ortamlarda yere kimyasal madde dökülmesi normal şartlarda kötü sonuçlar doğuracağından epoksi boya gibi kimyasal sıvılara dayanıklı bir boya türü kullanılmalıdır. 3 boyutlu tasarımlar oluşturarak harika görüntüler oluşturmamızı sağlayan epoksi boyayı müzeler, sergi salonları, müstakil evler ve hatta apartman dairelerinde uygulayarak misafirlerinizi kıskandırabilirsiniz. Siz de sayılamayacak kadar çok özelliği bulunan epoksi boya fırsatlarından faydalanmak isterseniz hiç vakit kaybetmeyin.

Daha detaylı bilgiler almak isteyen müşterilerimiz günün her saatinde Netboya’ya ulaşarak hem sektörün en uygun fiyatları ile hem de dünya standartlarında bir hizmet alabilirler.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP