SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Şeffaf Epoksi Zemin Kaplama

Şeffaf Epoksi Kaplama Boyaları

Epoksi boya çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi olan şeffaf epoksi zemin boyası sağlam olmasının yanında son derece dekoratif bir yapıya sahiptir. Üretim tesislerinde yoğun olarak kullanılan epoksi boya, kalın yapısı ile üzerine gelen her darbeyi soğurarak zeminin hasar almasını engeller. Normal boyalar oldukça ince bir katmana sahip olduğu için aşınarak hem kötü bir görüntü oluşturur hem de zeminin hasar görmesine sebep olur. Epoksi boya uygulaması zor bir boya türüdür ve deneyimsiz kişiler tarafından kesinlikle uygulanamaz. Profesyonel kişiler tarafından uygulanması gereken epoksi boya aksi takdirde yerinden kalkarak kötü görüntüler oluşturur. Netboya şubesinde bulunan profesyonel uygulama ekibimiz epoksi boyayı sıfır riskle uygulayarak sizlere kusursuz bir deneyim sunarlar. Dünya standartlarının üzerindeki hizmet kalitemizden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Şeffaf epoksi zemin kaplama hizmetlerimizden piyasanın en uygun fiyatları ile yararlanmak ve diğer uygulamalarımız hakkında bilgi almak için en kısa zamanda sizleri şubemize bekleriz.

Şeffaf Epoksi Fiyatları

Şeffaf Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi boya, sanayi boyası olarak bilinir ama aslında kullanım alanı çok daha çeşitlidir. Müstakil evlerde, apartman dairelerinde ve aklınıza gelebilecek neredeyse her ortamda kullanılabilen çok fonksiyonlu bir boya türüdür. 3 boyutlu tasarım özelliği sayesinde müze ve sergi salonlarında da yoğun bir kullanımı bulunmaktadır. Epoksi boya, eski yapılarda bulunan çatlaklarda kullanıldığı takdirde, yapının mukavemetini artırır. Bu çatlaklara bir yapışkan bir dolarak daha fazla açılmasını engeller. Böylelikle, yapınız çok daha uzun yıllar dayanarak sizlere hizmet etmeye devam eder. Epoksi boyanın ömrü zemin şartlarına göre değişmekle beraber 15 yıla kadar uzayabilmektedir. Ortamda gerekli testler uygulandıktan sonra boyanın ortalama ömrü ölçülerek sizlere bildirilir.

Epoksi boya tüm bu üst düzey özelliklerinin yanında son derece hijyenik bir boya türüdür. Üzerinde bakteri barındırmayan epoksi boya, hastane ve restoran gibi insan sağlığını birinci dereceden etkileyen ortamlarda kesinlikle kullanılmalıdır. Sıvı geçirmez özelliği ile temizliği normal boyalara göre çok daha kolay olan epoksi boya, işletmenizin temizlik masraflarını azaltır. Bu özelliği, restoran ve yemekhane ortamlarında oldukça verimli olmaktadır. Kimyasal sıvıları da emmeyen epoksi boya, laboratuvar ortamlarında kullanıldığı takdirde zeminin hasar görmesini engelleyerek zeminin %100’e kadar korunmasını sağlar ve bununla birlikte güzel bir görüntü oluşturur. Spor salonlarında bulunan çocukların veya spor yapan insanların ter aracılığı ile bakteri geçişini engellemek için de epoksi boya bir numaralı tercih olmaktadır.

Çok daha detaylı bilgileri şubemize gelerek personelimizden günün dilediğiniz saatinde öğrenebilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP