SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Satış

Epoksi Satış Fiyatları

Epoksi boya imalathanelerde, fabrikalarda ve aklınıza gelebilecek neredeyse her yerin zemininde uygulanabilmektedir. Normal boyalar, bu tür çalışma ortamlarında yeterli mukavemete sahip olmadıkları için aşınarak kötü bir görüntü oluştururlar. Özellikle ağır tonajlı makinelerin hareketi esnasında zemini de koruyamadıkları için gereksiz tamir masrafları çıkartırlar. Epoksi boya ise kimyasal reçine yapısı sayesinde son derece dayanıklı bir boya türü olarak karşımıza çıkmakta. 15 yıla kadar uzayan ömrü ile sizlere çok uzun yıllar hizmet vermektedir. 3d zemin kaplama imkanı da bulunan epoksi boya, istediğiniz tasarımı uygulatmanızı sağlamaktadır. Müze, sergi salonları ve müstakil evlerde yoğun olarak kullanılan bu özelliği oldukça ilgi görmektedir. Netboya olarak, epoksi boya uygulamalarımızı dünya standartlarının üzerindeki altyapımız ve profesyonel uygulama ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. 10 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere kusursuz bir hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Piyasanın en uygun fiyatları ile epoksi satış ve uygulama hizmetlerimizden yararlanmak isteyen değerli müşterilerimizi şubemize bekleriz.

Epoksi Kaplama Fiyatları

Epoksi Satış

Epoksi boyanın yapışkan bir boya türü olması sayesinde duvarlarda veya zeminlerde bulunan çatlaklar doldurulmaktadır. Doldurulduktan sonra bu çatlakları birbirine tutturarak yapının daha fazla hasar almasının önüne geçer. Özellikle eski yapılarda kullanılan bu özelliği sayesinde yapıların mukavemeti gözle görülür bir şekilde artmaktadır. Epoksi boyanın uygulandığı zeminin boyayla uyumluluğu son derece önemlidir. Eğer yeterli uyumluluğa sahip değilse boya yerinden kalkar ve hiç hoş olmayan bir görüntüyle karşılaşılır. Bu sebeple, uygulama öncesinde gerekli zemin kontrol testleri gerçekleştirilerek zeminin uyumluluğu test edilir. Sonuca göre uyumluluğu arttırıcı işlemler gerçekleştirilerek başarı oranı %100’e çıkartılır. Bu testleri gerçekleştirmeyen amatör firmalar sizlere hem zaman hem de para kaybettirebilir. Bu sebeple bu işi profesyonel bir şekilde yapan Netboya ile çalışmanızı sizlere tavsiye ederiz.

Sıvılarla etkileşime geçmeyen epoksi boya, temizliği oldukça kolay bir zemin kaplama boyasıdır. Kimyasal sıvılar için de geçerli olan bu özelliği, laboratuvar ortamlarında yoğun olarak kullanılmaktadır. Normal boyalı zemine dökülen kimyasal sıvılar zemini aşındırarak insan sağlığına zararlı etkiler bırakabilir. Bu sebeple, bu tür ortamlarda epoksi boyanın kullanımı son derece önemlidir. Aynı zamanda oldukça hijyenik bir boya türü olan epoksi boyanın hastane ve yemekhane ortamlarında kullanıldığını görebilirsiniz. İnsan sağlığı söz konusu olduğundan epoksi boya her zaman için ilk tercih olmalıdır.

Epoksi satış fiyatlarımızı sitemiz üzerinden görebilir ve uygulama süreçleri hakkında detaylı bilgi almak adına iletişim bölümündeki bilgileri kullanarak bizlere günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP