SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Solventsiz Epoksi

Solventsiz Epoksi Boya

Epoksi boyanın en önemli özelliği hiç şüphesiz son derece dayanıklı olmasıdır. Üretim tesislerindeki ağır tonajlı makineler, normal boyaların dayanamayacağı kadar yüksek basınca sahip olduğu için aşınırlar ve zeminin de zarar görmesine sebep olurlar. Bu nedenle, bu tür ortamlarda epoksi boya kullanımı adeta şarttır ve sizlerin yararına olacaktır. Epoksi boya, mukavemet seviyesi oldukça yüksek bir boya olduğundan çok uzun yıllar sizlere hizmet vereceğinden emin olabilirsiniz. Eski yapılarda bulunan oyuk ve çatlaklarda kullanıldığında bu hasarların daha fazla açılmasını engelleyerek yapının ömrünü arttırır. 15 yıla kadar ömrü bulunan epoksi boya her renk ve tasarımda uygulanabilen dekoratif bir boya türüdür. Boya teknolojisinin gelişmesiyle ortaya çıkan 3 boyutlu tasarımlar da epoksi boya sayesinde yapılabilmektedir. Müzelerde, sergi salonlarında, müstakil evlerde ve hatta apartman dairelerinde uygulanabilmektedir. Solventsiz epoksi boya fiyatlarımız ve detaylı uygulama aşamalarımız hakkında bilgi almak isterseniz, web sitemizin iletişim kısmında bulunan bilgiler ile şubemize ulaşabilirsiniz.

Solventsiz Epoksi Kaplama

Solventsiz Epoksi

Uygulama öncesi, epoksi boyanın daha verimli olması için gerçekleştirdiğimiz zemin kontrol testleri boyanın zeminle uyumlu olması için çok önemlidir. Bu testler sayesinde zeminin nem, sıcaklık, basınç ve daha birçok özelliğini ölçerek gerekli hesaplama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu hesaplar sonucunda gerekli işlemler yapılarak zemin epoksi boya ile %100 uyumlu hale getirilir. Bu testler gerçekleştirilmediği takdirde, boya zeminle uyumlu olmaz ve çok kötü bir görüntü oluşur. Bu sebeple bu testleri gerçekleştirmeyen amatör firmalar ile çalışmamanızı tavsiye ederiz. Netboya, 10 yılı aşkın tecrübesi ile birlikte piyasanın en uygun fiyatlarıyla sizlere solventsiz epoksi boya uygulama hizmetlerini sunmaktadır. Dünya standartlarının üzerindeki altyapımız, her türlü profesyonellikte uygulamaları gerçekleştirebilmemizi sağlamaktadır.

Yaşam ortamlarında bulunan zeminlerin insan sağlığını kötü yönde etkilemeyecek derecede temiz olması gerekmektedir. Özellikle hastane ve yemekhane gibi ortamlarda bu durum çok önemli olduğu için epoksi boya gibi üzerinde mikrop veya bakteri üretiminin gerçekleşmediği boya türleri kullanılmalıdır. Epoksi boya, sıvı geçirmeyen bir boya türü olduğu için temizliği de çok rahat bir şekilde gerçekleşmektedir. Böylelikle, restoranların temizlik masraflarını ciddi manada azalmasını sağlamaktadır. Laboratuvarlarda da kullanılan bu boya türünün sıvı geçirmezliği, kimyasal maddeler için de geçerli olduğu için zeminin bu maddeler tarafından zarar görmesine izin vermez. Her yönden avantajlı bir boya türü olan epoksi boya hakkında çok daha detaylı bilgileri şubemize gelerek personellerimizden öğrenebilirsiniz.

Solventsiz epoksi zemin kaplama hizmetlerimizden yararlanmak isteyen değerli müşterilerimiz, günün her saatinde Netboya şubemizde bizlere ulaşabilirler.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP