Multilayer Screed Zemin Kaplama Sistemi

Multilayer Screed Zemin Kaplama Sistemi

Multilayer Screed 2,5mm Kalınlığında Pürüzlü Epoksi Zemin Kaplama Sistemidir.Multilayer Screed sistemi üç kattan oluşan 2,5mm kalınlığında yüzeyi hafif pürüzlü, çok kolay temizlenebilen, yüksek aşınma ve basınç mukavemetlerine sahip bir epoksi zemin kaplamasıdır. Kaplamanın katlar halinde serimesi ve üzerine silis serpilerek “yapılandırılması” yüksek oranda reçine içeren bir tür harç elde edilmesine olanak tanır. Sistemin epoksi mortarlara karşı üstünlüğü de bu “yapılandırma” farkından gelmektedir. Bilingiği gibi epoksi mortarlar çok düşük epoksi reçinenin silis ile karışımından elde edilmekte ve yüksek basınç mukavemetine karşın malzemenin koheransı ve adrehansı düşük olmaktadır. Bu da zaman içinde kaplamanın döşemeden ayrılması sonucunu getirmektedir.

 

Oysa Multilayer -çok katlı- sistemde zemine doğrudan temas eden kaplamanın reçine oranı çok yüksektir. Silis eklenerek elde edilecek basınç mukavemeti, silis taneciklerinin kaplamanın yüzeyünde bırakılmasıyla “yüzdürülmesiyle” sağlanabilir. Multilayer Screed sistemi; Kaymayan bir yüzey, yüksek kimyasl dayanıklılık, aşınmazlık, kolay temizlenme imkanı tanır ve cazip renkleri vardır.

Epoksi Boya Uygulama Örnekleri

Bu işlem hem epoksinin daha iyi nüfuz etmesini sağlamakta, hem de yüzeyde bulunabilecek yabancı maddelerden (yağ gibi) kurtulmanızı sağlamakta. Tabii ki zımpara tozunu temizlemeniz gerekmekte. Tekneler için birden fazla kat yalıtım yapılması genellikle tavsiye edilenler arasında.

Oto Yıkama ve Otomobil tamir atolye zemini

Fabrika Epoksi zemin

Lokanlar için,antibakteriyel epoksi boya

Bekleme salonları

    TOP