SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Dekoratif Baskı Boya

Dekoratif Baskı Boya

Ürün parlaklığı, görünümü ve rengi boyanın uygulanacak olan iç mekanın alt zeminine ve kullanılan malzemenin cinsine göre farklılık göstermektedir. Evlerinde ışıl ışıl parlaklık isteyenlerin seçimi Dekoratif Baskı Boyalar ışığında birleşmesi ile göz kamaştırıcı bir hal alıyor. Bu boyalar özellikle evlerinin ışıldamasını isteyenlerin tercihi. Çünkü bu kadar ışıltı bazı insanları rahatsız edebilir. Özel bir ürün olan Dekoratif Baskı Boya nişan ve düğün tertip edilen salonlarda sık kullanılan bir boya türü. Bu boya türünü küçük odalardan ziyade geniş salonlara uygulamak çok daha iyi sonuçlar veriyor. Hızlı kuruma özelliği olan bu boya kalabalık bir ekip tarafından yapılmalıdır. Netboya'nın uzman kadrosu dekoratif baskı boya işlemi için eğitimlerden geçmiş ve işinde profesyonelleşmiştir. Boya uygulanış anında direkt gün ışığından kaçınılmalıdır.

Dekoratif Baskı Boya Özellikleri

Klasik boyalardan çok daha farklı özelliklere sahip dekoratif baskı boyanım en çok öne çıkan özelliği ışıltılı bir görünümünün olması. Dekoratif baskı boya çeşitleri içinde en çok tercih edilen renk altın görünümlü dekoratif baskı boyadır. İkinci sırada ise gümüş dekoratif baskı boya boya gelir. Evlerinde ışıl ışıl bir hava isteyenleri tercihi dekoratif baskı boya görünümlerinin yanı sıra bakımı da oldukça kolay bir boya türü. İç ve dış cephelerde etkileyici bir görünüm için Dekoratif baskı boyalar ilk seçenektir. Ev dekorasyonunda sıklıkla karşılaştığımız dekoratif baskı boya rengi eşyalar iç mekânlara saray havası vermekte. Kalitesine göre uzun aşınma süreleri olan dekoratif baskı boyalar Netboya güvencesi ile uzun yıllar şık görünümünü korumaktadır.

Dekoratif Baskı Boya Fiyatları

Netboya Yılların tecrübesi ile şık dekoratif baskı boya modellerini evinize uygular, verdiği garantilerle de uzun yıllar kullandığınız boyalar uygun fiyatlara mal olmaktadır. Dekoratif baskı boya çeşitleri yaprak ve sıvı olmak üzere ikiye ayrılır. Bunlara ek daha çok talep gören bir diğer dekoratif baskı boya görünümlü boya yaldız boyadır. Yaldız boya düşük fiyatları ve dekoratif baskı boyalar ile aşağı yukarı aynı sonucu verdiğinden çok tercih edilen bir çeşittir.

 

TOP