SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Dekoratif Boya Fiyatları

Dekoratif Boyalar

Bir yapı ne kadar iyi dizayn edilmiş olursa olsun, duvar ve tavan boyaları kalitesiz ise kötü bir görüntü sunacaktır. Bu nedenle kaliteli boyalar, dekoratif bir şekilde kullanıldığı zaman eski yapıların bile albenisini artırır. Dekoratif boya fiyatları, uygulanacağı zemin ve zeminin büyüklüğüne göre değişmektedir. Her renk seçeneğinin mevcut olduğu bu boya türlerinden, evinizin dekorasyonuna en uygun olanını seçmelisiniz. Bu renklere karar verirken evinizin veya dekoratif boyanın uygulanacağı çalışma alanlarının genel mimari düzenleri ve içerisindeki eşyalar da dikkate alınmalıdır. Böylece mekana girildiğinde sizin de misafirlerin de göz ziyafeti çekmesini sağlayabilirsiniz.

Dekoratif Boya Fiyatları

Türkiye’nin en önde gelen boya üreticilerinden biri olan Netboya, 10 yılı geçkin bir süredir dekoratif boya üretimleri ile müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Sadece üretim değil aynı zamanda profesyonel ekiplerimiz ile boyaların uygulama hizmetini de sunuyoruz. Dekoratif boyalar sayesinde çalışanlarınızın motivasyonu artacak veya ev halkının daha da enerji dolu olduğunu fark edeceksiniz. Günlük hayatımızda sürekli olarak gördüğümüz ama belki de fark etmediğimiz renk uyumları, bizi tahmin ettiğimizden çok daha fazla etkilemektedir. İyi dekore edilmiş bir oda veya salon, kişinin daha huzurlu olmasında etkendir.

Dekoratif Boya Özellikleri

Netboya tarafından üretilen veya satışa sunulan dekoratif boya türleri uzun ömürlüdür. Zemin şartlarına da bağlı olmak üzere 10 yıla kadar aynı performansta kullanılabilir. Ayrıca boyalar yalıtım özellikli olduğu için bölgedeki nem oranından etkilenmez ve oda içerisindeki olası rutubete engel olur. Temizliği çok kolay olan dekoratif boya türleri, leke ve toz tutmadığı için hijyeniktir. Dekoratif boyanın uygulanması çok hızlı gerçekleşir. Uzman Netboya ekipleri adresinize gelerek, aynı gün içerisinde veya mekanın büyüklüğüne göre en geç 2 gün içerisinde boya uygulama hizmetini gerçekleştirirler. Dekoratif boya uygulama hizmetlerinde, boya yapılacak mekanın ne kadar büyük olduğunun önemi yoktur, Netboya ekipleri hayalinizdeki boya tasarımını en hızlı şekilde hayata geçirecektir. Daha fazla vakit kaybetmeden dekoratif boya süreçlerini öğrenmek ve boya uygulama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için şimdi Netboya ile iletişime geçebilirsiniz.

 

TOP