Dekoratif Baskı Boya

Dekoratif baskı boya ürün parlaklığı, görünümü ve rengi boyanın uygulanacak olan iç mekanın alt zeminine ve kullanılan malzemenin cinsine göre farklılık göstermektedir. Evlerinde ışıl ışıl parlaklık isteyenlerin seçimi Dekoratif Baskı Boyalar ışığında birleşmesi ile göz kamaştırıcı bir hal alıyor.

Bu boyalar özellikle evlerinin ışıldamasını isteyenlerin tercihi. Çünkü bu kadar ışıltı bazı insanları rahatsız edebilir. Özel bir ürün olan Dekoratif Baskı Boya nişan ve düğün tertip edilen salonlarda sık kullanılan bir boya türü. Bu boya türünü küçük odalardan ziyade geniş salonlara uygulamak çok daha iyi sonuçlar veriyor. Hızlı kuruma özelliği olan bu boya kalabalık bir ekip tarafından yapılmalıdır. Netboya’nın uzman kadrosu dekoratif baskı boya işlemi için eğitimlerden geçmiş ve işinde profesyonelleşmiştir. Boya uygulanış anında direkt gün ışığından kaçınılmalıdır.

Dekoratif Baskı Boya Özellikleri

Klasik boyalardan çok daha farklı özelliklere sahip dekoratif baskı boyanım en çok öne çıkan özelliği ışıltılı bir görünümünün olması. Dekoratif baskı boya çeşitleri içinde en çok tercih edilen renk altın görünümlü dekoratif baskı boyadır. İkinci sırada ise gümüş dekoratif baskı boya boya gelir. Evlerinde ışıl ışıl bir hava isteyenleri tercihi dekoratif baskı boya görünümlerinin yanı sıra bakımı da oldukça kolay bir boya türü. İç ve dış cephelerde etkileyici bir görünüm için Dekoratif baskı boyalar ilk seçenektir. Ev dekorasyonunda sıklıkla karşılaştığımız dekoratif baskı boya rengi eşyalar iç mekânlara saray havası vermekte. Kalitesine göre uzun aşınma süreleri olan dekoratif baskı boyalar Netboya güvencesi ile uzun yıllar şık görünümünü korumaktadır.

Dekoratif Baskı Boya Fiyatları

Netboya yılların tecrübesi ile şık dekoratif baskı boya modellerini evinize uygular, verdiği garantilerle de uzun yıllar kullandığınız boyalar uygun fiyatlara mal olmaktadır. Dekoratif baskı boya fiyatları, çeşitleri yaprak ve sıvı olmak üzere ikiye ayrılır. Bunlara ek daha çok talep gören bir diğer dekoratif baskı boya görünümlü boya yaldız boyadır. Yaldız boya düşük fiyatları ve dekoratif baskı boyalar ile aşağı yukarı aynı sonucu verdiğinden çok tercih edilen bir çeşittir.

Dekoratif Sprey Boya

Bir evi gösteren, ilk izlenimi oluşturan boyasıdır. Eşyalar her ne kadar şık da olsa eğer seçilen boya kalitesiz ya da eşyalar ile uyumsuz ise evin ve işlem yapılan iç mekânların enerjisi o derece düşük olacaktır. Güne ışıl ışıl parlak renklerle uyanmak ya da mat güneş ışıklarına rağmen parlamayan dalgalı uygulamaya maruz kalmış bir duvara karşı uyanmak gün içindeki tüm enerjinizi etkiler. Tıpkı dört duvar içinde uyanmak ve ormanın içinde ağaçları görerek uyanmak gibi. Günün her saatinde vakit geçirdiğimiz evlerimizin enerjisi bize yansır. O sebepten iç mekânlarda boya seçimi son derece önemlidir.

Renklerin insan psikolojisi üzerindeki etkisi yüksek olduğundan seçiminizi bu kriterlere göre yapmanız faydanıza olacaktır. Bazı insanlar ışıltılı parlak renkleri sever ve gün içinde kullandığı eşyaları da bu renklerden seçer. Dekoratif sprey boyalar tam da seçimleri bu yönde olan insanların tercihi. Mobilya markaları özellikle ahşap ağırlıklı ürünlerinde ve seramik aksesuarlarında dekoratif sprey boya renklerini sıkça kullanır. Bu eşyaların mağazalardaki gibi ışıl ışıl durması için iç mekânların boyaları ona uygun seçilmelidir. Ürünlerini dekoratif sprey boya ağırlıklı tasarlayan mağazalar iç mekânlarını dekoratif sprey boya ile boyadığını göreceksiniz. Bunun sebebi ürünlerin istenen oranda göz alıcı olması gerektiğindedir.

Dekoratif Sprey Boya Fiyatları

Dekoratif sprey boya fiyatları ile sektörde 10 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Netboya kaliteli hizmet anlayışı ile uzman ekibi ile yaptıkları uygulamalarda müşterilerine uzun yıllar garanti veriyor. Sizin yapmanız gereken evinizi profesyonellere teslim etmeden önce evinizin dekorasyonuna ve mimari yapısına uygun boya rengini seçip usta ellere teslim etmek.

Netboya alanında uzman kadrosu ile boya işlerinizi 2 ile 3 gün içerisinde tamamlar ve evinizi dekore etmeniz için size teslim eder. Dekoratif sprey boya fiyatları idealdir. Yapısı itibari ile temizliği zor gibi görünse de Netboya ürünlerinin her biri kolay temizleme standartlarına uygun üretilir. Toz tutmayan yapıya sahip dekoratif sprey boya çeşitlerini nemli bez yardımı ile kolayca temizleyebilir, uzun yıllar renklerde herhangi bir solma ya da yıpranma olmadan kullanabilirsiniz.

Dekoratif Desenli Boya

Dekoratif desenli boyalarda tek renk modası son yılların trendi olmuş durumda. Duvar kâğıtlarının karışık desenlerinde bıkmış insanlar tek renk dekoratif desenli boyalarda karar kılıyor. Tek renk seçenlerin yine büyük bir kısmı açık renkleri tercih ediyor. Bunların içinde bej, su yeşili, fildişi, kum, pudra gibi hafif renkler talep edilmekte. Koyu ve desenli renkler insanların gözlerini yorup enerjisini düşürebiliyor.

Tek ve açık renklerin diğer bir avantajı uygulandıkları alanı olduğundan daha geçin ve ferah göstermekte. Eğer tek renkte karar kıldıysanız ve hangi rengi seçeceğiniz konusunda kararsızsanız evde beraber yaşadığınız bireylere danışıp eviniz için en efektif rengi bulmak bir başlangıç olabilir. Eğer eviniz koyu renkli duvarlar sahipse açık rengi uygulamadan önce beyaz renk ile duvar rengini açmak gerekir. Bir diğer işlem ise karar kıldığını rengi bir kaç kat fazla uygulamak. Çünkü koyu rengin üzerinde uygulanan açık renkler altındaki rengi yansıtır ve katalogda seçilen renkler ile farklılık gösterir.

Dekoratif Desenli Boya

Dekoratif desenli boya, boya katalogları eskiden olduğu gibi ana renklerden değil doğanın insanlığa sunduğu tüm renkleri içinde barındıran bir dünya haline gelmiş. Hal böyle olunca istenen bir rengin boya kataloglarında bulunmaması söz konusu değil. Hatta gün içinde kullanmadığınız ilk defa karşılaştığınız renklerle boya kataloglarında karşılaşmak mümkün.

Dekoratif desenli boyada renk seçiminin önemli bir etkisi yoktur. Yarı mat türünde olması sebebi ile güneş ışıklarında olumsuz etkilenmez. Eğer büyük bir salona sahipseniz koyu renkler tercih edilebilir. Fakat normal boyuttaki mekânlarda açık renklerin ara renkleri tercih edilerek odaya ferahlık kazandırabilirsiniz. Bilinenin aksine tercih edilen renkler ana renklerin aksine ara renkler.

Yatak odası gibi güne başlanan alanlarda açık renkler gün ışığını insan vücuduna daha iyi yansıtır ve güne enerji dolu başlamada büyük katkı sağlar. İnsan psikolojisinde renklerin önemi büyüktür. Renkler insanın o gün ki ruh halini doğrudan etkiler. Renk seçiminde bir diğer önemli faktör ise zemin kaplamalarının renk ile uyumudur. Odanızın içindeki tüm renklerin birbiri ile uyumlu olması şık bir görünüm yakalamanın bir diğer noktasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...