Dekoratif Boya
Devamı +

Dekoratif Boya

Dekoratif boya uygulama,italyan boya hizmeti

Epoksi Boya
Devamı +

Epoksi Boya

Epoksi boya uygulama ve epoksi ürünleri

İtalyan Boya
Devamı +

İtalyan Boya

İtalyan boya uygulamaları ve dekoratif boya

Eskitme Nasıl Yapılır

Eskitme Nasıl Yapılır

Eskitme yani patina nedir ne değilir.Ve yapmak isteyenler nasıl yapmak ister işde aradıgınız bilgiler.Gerekli malzemeler :-Obje-Akrilik boya-Patina cilası-Su zımparası-Fırça (Değişik kalınlıkta fırçalar)-Penye bez-Vernikİşlemler :Zemin beyaz ya da açık renklerde akrilik boya ile boyanır, kurutulur. Metalik renklerle de Patina çalışabilirsiniz.
Patina işlemi bir bezle veya fırça ile yapılabilir. Kuru bir bezin (penye kumaşı) üzerine biraz Patina cilası alınır, üzerine çok az kullanılan boya alınıp yüzeye sürülür. Aynı işlem paletin içinde Patina cilası ile yağlı boyanın karıştırılıp fırça ile sürülmesiyle de yapılabilir.
Yüzey kullanılan boyanın renginde bir cila tabakası ile kaplanmış olacaktır. Daha sonra kuru bir bezle ışıklı gözükmesini istediğiniz yerlerden Patinayı siliyoruz. Böylece eskitme işlemi yapılmış olur.

Patina cilası koruyucu bir tabaka oluşturduğu için verniklemek gerekmez. İstenirse Mat Sprey Cila ile verniklenebilir.

Bizden Fiyat Alın Keşif ve Danışmanlık!Ücretsizdir.

Fetihtepe Mh. Sivas Sk. N:33 ((Sivas Parkı Yanı) Okmeydanı) İstanbul Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

0212 534 75 49 - 0533 763 77 07 - 0542 216 45 08

 

    TOP