Dekoratif Boya
Devamı +

Dekoratif Boya

Dekoratif boya uygulama,italyan boya hizmeti

Epoksi Boya
Devamı +

Epoksi Boya

Epoksi boya uygulama ve epoksi ürünleri

İtalyan Boya
Devamı +

İtalyan Boya

İtalyan boya uygulamaları ve dekoratif boya

Ferforje (Korkuluk) Metal Dekorasyon

Ferforje (Korkuluk) Metal Dekorasyon

Ferforje (Korkuluk) Metal Dekorasyon 

Ferforje  Metal Dekorasyon korkuluk sistemleri ile:asarım-imalat-uygulamalarıyla, kalite ve estetiği birleştirerek, sağlamlığı ile güveninizi sağlar Her mekana uygun olarak şekillenebilir. Bakım gerektirmez. Üstten bağlantılı uygulama. Yandan bağlantılı uygulama. Camlı uygulama. Duvar dibi ve parepet üstü uygulama. Dikmeler tercihe göre zemine veya alına uygulanabilir. Kullanımda rahatlık ve montajda kolaylık sağlar. Özel Uygulamalar.

Standart şekiller dışında özel tasarımlarda uygulanır. Şık, dekoratif, modern,estetik.

Ev, İşyeri veya kurum projeniz ne olursa olsun, Ferforje  Metal Dekorasyon paslanmaz, alüminyum ve pirinç merdiven küpeşte ve korkuluk sistemlerinde estetiği, zarafeti ve kaliteyi sizin için tasarlayıp uygularız. Çağımızda yapıların modern, sağlıklı çizgilere ulaşabilmesinde önemli rol oynayan elit bir malzeme paslanmaz pirinç ve alüminyum. İşleme kolaylığı, korozyona direnci, zengin renk seçenekleri gibi üstün özellikleri ile yapılarınıza değer katar.

 

 

Ø 51 mm,Ø 60 mm,Ø 70 mm küpeşteler ile Ø 32-35-38-42 mm dikmeler korkulukların temelini oluşturur.

Dikmeler tercihinize göre zemine üstten veya yandan ( alından ) bağlanabilir.Korkuluk yüksekliği istenilen sayıda Ø 10mm-16mm-19mm emniyet hatları ile bölünerek şık bir görüntü ve zengin kombinasyon imkanı sağlar.

PASLANMAZ CiNi

Ø 51 mm küpeşteler ile Ø 32, Ø 38, Ø 42 mm dikmeler paslanmaz korkulukların temelini oluşturur.

Korkuluklarımızın aksesuarları dahil tüm parçalarında ASI 304-304 L kalite paslanmaz çelik kullanılmaktadır. Paslanmaz korkuluk sistemleri parlak ve satina olmak üzere iki yüzey kalitesinde uygulanmaktadır.

 

Camlı modellerde, emniyet hatlarının yerini cam tutucular ile 8-10 mm sekurit veya laminecamlar alır.Cam ile korkuluk uyumu göz kamaştırır. Lamine camlar üzerine mekana uygun özel motifler uygulanabilmektedir.

Duvar Küpeşteleri ( El Tutamağı )

Duvar yüzeyinde şık, dekoratif görüntünün yanı sıra duvar kirlenmesini engelleyici fonksiyonlar sunar. Küçükler için ayrı, büyükler için ayrı küpeşte uygulamaları vardır.

Balkon Korkulukları

Ferforje  Metal Dekorasyon balkon – teras korkuluk sistemlerinde müşterinin beklentileri doğrultusunda hareket ederek emniyet serisini geliştirdi. Ferforje  Metal Dekorasyon için t tasarlanan çok maksatlı profiller her cephe ve dekorasyonda uyum içerisinde zengin kombinasyonları mümkün kılar.

Ferforje  Metal Dekorasyon psikolojik korunmayı da dikkate alarak belirli bir kattan sonraki yükseklikler ve galeri boşlukları için dünya Standardlarına uyan küpeşteler yapmaktadır. Tüm Bağlantı elemanları ve diğer ürünler paslanmaz özellikte olup korozyona karşı dayanıklıdır.

 

İşleriniz için ücretsİz danışmanlık ve keşfimiz vardır.Bizimle temas kurbailrisiniz.

    TOP