SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Yatak Karyolası

 

 

Yatağınızı odanın merkezi ya da duvar hizasına ortalamayı hiç düşündünüz mü? Fonksiyonellik katması bakımından bir stil yakalamanın yanı sıra, konfor sağlayan unsurlar yakalayabilirsiniz. Yatak karyolasının etrafını boş bırakmanın avantajlarından biri çok fonksiyonlu bir karyola modeli tasarlayabilmektir. Yatak altı depolamadan yatak başlığı dahil olmak üzere çekmeceler eklemek ve bu bölmelerin kullanışlılığı için gerekli mesafeyi bırakmak gerekecektir.

Yatak odası dizayn edilirken akılcı bir planlama ile alanları görevlerine göre ayırabilirsiniz. Seperatör yatma alanı ile depolama alanını ayıran etkin bir rol oynar ve yatak odası planında ekstra bir bölücü duvar kullanımına gerek kalmaz. Yatak karyolası ile giyim alanına bir paravan, perde yerleştirmek de ekonomik çözümler arasında yer alır. Yalnızca bir yatak başlığını yükselterek bölücü duvara gerek kalmadan alanları görevlerine göre ayırabilirsiniz.  Daha fazla alan açmak için pencere kenarını kullanmayı tercih edebilirsiniz. Ancak pencere önü için bazı unsurları göz ardı etmemek gerekir. Pencere önü diğer alanlara oranla soğuk geçirebilir. Pencere önü yalıtım yapılsa da, peteklerin sıcağı daha fazla vermesi için aparatların kullanılması, kendinden yapışkanlı süngerli yalıtım gereçlerinin kullanılması gerekebilir. Pencere önü soğuk sızıntılarından korunmak ve daha kullanışlı bir yatak odası dizayn etmek için yatağınızı ortalayabilirsiniz.

Yatak odaları diğer alanlarda göre daha dar ve küçük olabilir. Büyük yatak odası dizaynı nispeten daha kolaydır, ancak dar yatak odası dekorasyonu için depolama önemli bir ihtiyaçtır ve oda düzeni oluşturmada etkin rol oynar. Yatak başlığı dekorasyonları arayanlara kullanışlılık sağlayan depolama çözümleri öneririz. Yatak başlığı ile bütünleşen dolap tasarımları daha düzenli ve tertipli bir yatak odası dizayn etmenizi kolaylaştıracaktır. Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız. Yukarıda kullanmış olduğunuz footğraf temsilidir, bize ait değildir.

Tümü
Epoksi Boya
TOP