SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Mutfak Zeminleri

 

 

Mutfak zeminleri evlerimizde trafiği en yüksek olan ve aktif olarak en çok kullanılan yüzeylerdendir. Yemek yaparken yaşanan dökülmeler, damlamalar, ısı ile temas, düşen mutfak eşyaları ve beyaz eşyaların ağırlığı ile hem temizliği hem de bakımı en zor olan zeminlerin başında da mutfak zeminleri geliyor. Mutfaklar söz konusu olduğunda her malzeme zemin için uygun değildir ve bazı yer döşeme türleri diğerlerine göre daha az bakımla daha uzun süre dayanır. Mutfak zeminlerinde stil, işlev ve konforu dengelemek, doğru seçimi yapmanın anahtarıdır.

Doğal kilden yapılmış, ısı ile şekillendirilmiş, sırlanmış ve fırınlanmış bir malzeme olan seramik karolar, su ve lekelere karşı çok sert ve geçirimsiz olan son derece dayanıklı bir döşeme malzemesidir. Porselen de dahil olmak üzere tüm seramik karo türleri, ısıya ve kırılmaya karşı dayanıklıdır ve normal şartlar altında çok uzun ömürlüdürler. Seramik karolar, çok sayıda renk ve desen seçeneğinin yanı sıra boyut ve döşeme stilleri ile de size birçok tasarım seçeneği sunar. Seramik karoların tek dezavantajları biraz soğuk bir yapı malzemesi olmalarıdır diyebiliriz. Ancak soğuk bölgelerde yerden ısınma sistemleri ile bu sorun da kolaylıkla çözülebiliyor. 

Dayanıklı ve şık doğal taş malzeme denilince aklımıza elbette ilk olarak mermer yer döşemeleri geliyor. Mermerin o büyüleyici dokusunun yansıdığı mutfak dekorasyonları her zaman daha seçkin bir atmosfere sahip oluyorlar. Mermer ekonomik açıdan dezavantajlı, oldukça pahalı bir ürün olmasına karşın uzun ömürlü yapısı ve görkemli şıklığıyla evinizin değerini de arttıracak bir seçenek.  Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız. Yukarıda kullanmış olduğumuz fotoğraf temsilidir, bize ait değildir.

Tümü
Epoksi Boya
TOP