SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Salona Uygun Perde Seçimi

 

 

Bir salonun zarafetini belirleyen ve evi dışarıdan gösteren unsurlardan biri olan perdeler   dekorasyon içinde çok önemli bir yer tutar. Dekorasyon yapacağınız salonun kusursuz olduğu kadar mükemmel olması  perde ile birlikte aydınlatma sistemine bağlıdır. Salonunuz için tercih edeceğiniz perdenin mevsimine uygun olması, dekorasyon renkleri ile bütünleşmesi ve salon içinde göze batmayacak kadar ince çizgiler ile kesişmiş olması çok önemlidir. Perdelerinizi seçerken ışığı ne kadar kırması gerektiğini bilmeli ve mevsimine göre seçmelisiniz. eğer koyu tonlarda bir perde seçecekseniz  odanın içi karanlık kalmamalı ve ideal bir aydınlatma yaparak salonunuzun şıklığını artırmaşısınız. Renk uyumu da ince bir ayrıntıdır.

Evinizde kusursuz bir dekorasyon yaparak ihtişamı gözler önüne sermek istiyorsanız resimdeki gibi büyük bir avize seçmeli ve ihtişamı yansıtacak ince turkuaz bir perde ile dekoraysonu tamamlamalısınız. Yüksek tavanı ve pencereyi tamamen kapatacak olan bu perde size görkemli bir salon dekorasyonu sunacaktır.  Bir salonu şık gösteren unsurlardan biri de avizelerdir. Avizeler  ile birlikte perde seçimi doğru yapıldığında zarafet en üst noktaya taşınır. Örnek salon dekorasyonunda olduğu gibi aynı renklerde perde seçimi yapılarak hem etkileyici hem de ihtişamlı bir salon oluşturulabilir.

Perdeleri sade veya desenli olarak tercih edebileceğiniz gibi püskülleri ola veya gül desenli sarkıtmalara sahip olacak şekilde süsleyebilir ve resimdeki gibi yarım perde şeklinde de tercih edebilirsiniz.  Ayrıca geniş avizelerin ampüllerinin ışık rengini de perde ile uyumlu olacak şekilde yaptığınızda ortaya resimdeki gibi kusursuz bir salon çıkacaktır. Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız. Yukarıda kullanmış olduğumuz fotoğraf temsilidir, bize ait değildir.

 
Tümü
Epoksi Boya
TOP