SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Ev Dekorasyonu

 

 

Ev dekorasyonu yaparken bir miktar arka planda bırakma eğilimi gösterdiğimiz, oysaki mekanın ambiyansı için son derece önemli olan bir unsur var: Aydınlatma. Dekorasyon dendiğinde aklımıza koltuk takımları, masalar, halılar, perdeler ve hatta işlevsiz ancak dekoratif birçok unsur geliyor ama aydınlatmayı asla bu kalemlerin içerisinde ön planda saymıyoruz. Evinizde ferah bir ortam sağlamak için hem duvarlarda hem mobilyalarda açık tonlar kullandıysanız dekorasyonu donukluktan kurtarıp sıcak bir etki yaratmak için bir miktar renk kullanmanız gerekir. Bunun en iyi yolu fotoğrafta gördüğünüz gibi renkli objeler kullanmakla birlikte aynı zamanda koltukları canlandırmak için renkli minderler seçmekten geçer.

Yine sıcak ve samimi ancak bir miktar daha ağırbaşlı bir dekorasyon içinse ana renk olarak kahverengi ve bej tonlarını tercih edebilirsiniz. Bej rengi kanepe ya da tekli berjer koltuk, ahşap zemin, kahverengi perdeler, koyu renkli ahşap masa-sandalyeler ve sehpalar seçenekler arasında. Bu konuda dikkat etmeniz gereken şey ise koyu rengi fazla abartıp kasvetli bir alan oluşturmamak; bu nedenle kahverengini bej ve krem tonları ile kombine etmeyi unutmayın.

Eğer geniş bir kütüphaneye sahipseniz, bu kütüphaneyi evin nadiren girilen bir odasında saklamayın! Kitaptan güzel dekor mu var… Salonunuzda oluşturacağınız bir kütüphane bu mekanın kesinlikle yıldızı olacaktır. Kütüphaneyi konforlu bir okuma koltuğu, puf, sehpa ve abajur ile kombine edebilirseniz sımsıcak, samimi ve davetkar bir alan oluşturmuş olursunuz. Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız. Yukarıda kullanmış olduğumuz fotoğraf temsilidir, bize ait değildir.

Tümü
Epoksi Boya
TOP